Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lakóparkok mélygarázsai...

Lakóparkok mélygarázsai mennyire biztonságosak?

Figyelt kérdés

Bérelni szeretnék az autómnak 1 beállót mert kaptam céges autót és csak hétvégente használnám a sajátom és nem akarom hogy az utcán álljon.

Kevésbé lopnak onnan mint az utcáról?


2017. febr. 17. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2017. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezert egy ilyen kerdest kiirni... szerinted melyik a biztonsagosabb? Egy nyilt utca, vagy egy melygarazs, ahova csak illetekesek mehetnek be? Most komolyan, azt a 9 eves fiam is eltudja donteni, hogy honnan lopnak kevesbe...
2017. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 5 éve tartom szintén bérelt mélygarázsban az autómat.


Ez alatt semmilyen atrocitást nem tapasztaltam.

Szerintem biztonságosabb, mert csak az tud lemenni, aki tudja a kaput nyitni. Persze ettől még besurranhat valaki. De az is megnyugtató, hogy be van kamerázva a teljes terep. Trélerre nem tudják feltenni a kocsit az alacsony belmagasság miatt, max kivontatják. Így sem lophatatlan, de meggondolják szerintem ha ennyi macera van vele, mikor egy másik ugyan ilyen típusú kocsi ott áll az utcán.


Azon kívül az is jó, hogy nyáron nem szívja az UV, nem rohad a tűző napon 60 fokban a kocsi. Nem veri a jég. Télen nem kell jeget kapargatni, nem lepi a hó. A legnagyobb hidegben is 5-6 fokos hűtővízzel indulok, nem -20 fokossal. Ez sem lényegtelen.

Szóval én nem sajnálom rá a pénzt, nekem megéri garázst bérelni.

2017. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi a választ.

Csak azért tartottam tőle, mert azért elég nagy egy ilyen garázs, biztos fel lehet törni a kapunyitót és lent pedig mivel elég kihalt a terület kényelmesen tudnak dolgozni, utánna pedig kihajtani. De akkor ezek szerint nem jellemző az ilyesmi.

2017. febr. 17. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Fel tudják persze. Nálunk pl két éve egyszer rossz volt a kapu és több mint egy hónapig volt tárva-nyitva. Nem örültem neki. De még mindig jobb, mint az utcán.

Ez is elég nagy ház, több mint 100 beálló van a garázsban. Ezért elég nagy a jövés menés.

Egyedi külön garázs lenne a legjobb, de az nagyon ritka, ha néha hirdetnek is a környéken, akkor aranyáron. És azt is ugyan úgy feltörhetik, ha valakinek pont az én kocsim kell és nem jó másik.

De szerintem jobb a semminél az ilyen teremgarázs is.

2017. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!