Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autók jók amik biztonsá...

Milyen autók jók amik biztonságosak? Az ilyen BMW, audik legyenek ki zárva ilyen normál autóra gondoltam

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Az tiszta, hogy te normális autóra gondoltál, csak épp az nem tiszta, hogy mi neked a normális autó? Milyen méret, milyen felhasználás stb.. Ez így egy kicsit tág :D
2014. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igaz el felejtettem igazából nővéremnek kell munkahelyére be járni nem szereti az ilyen hosszúkás autókat
2014. okt. 18. 14:26
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Akkor Toyota IQ, Smart ForTwo. Ezek nem hosszúkásak, viszont a biztonság itt már jelentősen csökken.
2014. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volvo, VW Golf
2014. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
A Volvok, Saabok is nagyon biztonságosak.De a Renault is nagyon ráment a témára már vagy 15 éve. Nézzél törésteszt eredményeket. Manapság már minden 4-5 csillagos. Veszel egy 5 csillagos nem mikro méretű kocsit bármiből és az már jó alap, de olyan hogy garantáltan túlélsz egy ütközést az nincs, mert ezernyi tényező van. pl bekötetlen öv ami nagy divat idehaza jelentősen ront a helyzeten.
2014. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem hogy nem biztos hogy túl élsz egy ütközést nem arra gondoltam de azért ne legyen papír autó egyébként olyanra gondolt mint pl ford fiesta ezeken gondolkodik
2014. okt. 18. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Volvo s80
2014. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem szereti a hosszúkás autókat? ja, akkor ne legyenek igényei a biztoság terén, mert vagy ez vagy az.

Am 5-ös Golf elég biztonságos.

2014. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni mekkora a keret rá.

De a Golfok, Astrák jók lehetnek, nem szedán (ez a helyes nevük, nem pedig nem-normális autók), és elég biztonságosak.

Smart, Aygo és hasonlóak felejtősek, kategóriájukhoz képest biztonságosak csak, de ha nem ilyen miniautóval találkozik akkor sok nem marad belőle.

2014. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabbak annál biztonságosabbak, szinte bármelyik. Az idősebb autók közül pont azok a biztonságosak, amiket "nemnormálnak" írtál.
2014. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!