Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Visszaküldték a befizetett...

Visszaküldték a befizetett helyszíni bírságot. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja volt egy koccanásos balesetem. Szakadt az eső, az előttem haladó elé kikanyarodtak, aki annyira megijedt, hogy teljesen megállt, én pedig hiába fékeztem, belecsúsztam. Aki okozta a balesetet (kikanyarodott), az elment. Az én autómban műszaki kár nem keletkezett, de aki előttem volt, annak ráhajlott a lökhárító a kerékre, és nem tudott az útról félre állni, ezért rendőrt hívtam. Korrektek voltak a kiérkező rendőrök, de azt mondta, hogy mivel rendőrt hívtunk, ezért meg kell büntetnie, mivel nem tartottam a megfelelő követési távolságot, de a minimális bírságról (5000 Ft) állított ki csekket. Pár nap múlva be is fizettük. Viszont ma a postás hozott nekem 5000 Ft-ot, a rendőrség küldte vissza a helyszíni bírságot. Miért lehetett ez? Utólag rájöttek, hogy mégse én vagyok a hibás? Esélyes, hogy így a biztosítás összege se fog emelkedni a baleset miatt?

2016. nov. 15. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van , de kellene valami határozat róla, hogy később nehogy elővegyenek . Lehet később jön meg mint a pénz. Van ilyen eset
2016. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre, itt nem fogunk tudni válaszolni!

Keresd meg az ügyben eljáró kapitányságot és tőlük érdeklődd meg, hogy mi is van tulajdonképpen.

Ha kérhetlek, utána itt is oszd meg, mert én is kiváncsi vagyok erre a szituációra. :)

2016. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt max szerintem egy epp itt olvasgato rendor tudna, de meg lehet o sem :DD
2016. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!