Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek volt már Ittas vezetése?...

Kinek volt már Ittas vezetése? És hogyan és miként uszta meg? Mennyibe fajt neki? Ja és járt e mar úgy valaki hogy vért vettek tőle, plusz vizelet vétel, aztan kiderült kevés alkohol volt benne és nem vették Büncselekménynek?!

Figyelt kérdés

Kimondottan Tapasztalt Válaszokat várok!!

Előre is koszonom szepen!!


2016. nov. 15. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok vidám történetet fognak mesélni, zéró tolerancia vonatkozik az alkoholos befolyásoltság alatt történő vezetésre.

Ha a szonda bejelez, az a gyomorgőzben lévő alkoholt érzékeli, a vérben általában több az alkohol, nem kevesebb.

Büntetést megúszni minimálisan akkor van esély, ha csak határértéket alig meghaladó az érték, és az már csökken (órákkal korábban ivott)

Röpködnek a százezres büntetések, az igen enyhe 30ezer-100ezer, az enyhe és a közepes befolyásoltság 200ezer-500ezer forintot is megérhet, plusz a vetéstől eltiltás, utánképzés.

Mindenkinek utánképzésre kell menni, akitől ittas vezetés miatt elveszik a jogosítványt, már nem aktuális a "csak fél évnél hosszabb időre".

Hatalmas biznisz ez az ügyvédeknek is, mivel százezres büntetések röpködnek, sokan ügyvédet fogadnak, ami egyrészt ajánlott, de nem ingyen dolgoznak.


[link]

2016. nov. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem a szólóval, de pontosítanám:


"Mindenkinek utánképzésre kell menni, akitől ittas vezetés miatt elveszik a jogosítványt, már nem aktuális a "csak fél évnél hosszabb időre". "


Nos, ez így nem igaz! Nem küldenek mindenkit utánképzésre. A bíróság azért mérlegel több körülményt is és megállapíthat enyhébb büntetést. Az enyhébb alatt mondjuk azt értem, hogy csak kategória eltíltás és/vagy nincs utánképzés.

2016. nov. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ittas vezezest hogy lehet meguszni?most vagy ittal vagy nem!Ha meg jelez a szonda onnantol kezdve vege is a dalnak,mindegy ha "csak" egy sört ittal is mivel zero tolerancia van!A kerdes ilyenkor mar csak az mennyi az alkoholszint,hogy szabalysertes vagy bűncselekmeny amit csinaltal!
2016. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Marcello Gandini:

Szerintem elmehetnél újságírónak! ;) (Azok szoktak így kiragadni egy szövegrészt.)

Valóban szerencsétlen egy kissé a megfogalmazás, de a szövegkörnyezetből egyértelműen kiderül, hogy nem arra gondolt a kérdező, amit te magában kiragadtál az egészből.

2016. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
19 évesen. Meghúztak 200ezerre. Szerencsére haverokban volt annyi becsület h segítettek kifizetni. Egyszer meg az volt h ittunk és azt hittem h na most elkaptak. De valamiért a szonda nem jelzett ki, a mai napig se tudom😅
2016. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!