Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha senki sem ül be száguldozó...

Ha senki sem ül be száguldozó sofőr mellé, akkor miért van mindig utasuk?

Figyelt kérdés

Akár itt, akár az életben kérdezek embereket, mindenki azt mondja,hogy nem ül be olyan mellé aki őrült módjára vezet.

Ugyanakkor nem csak balesetekkor, hanem szimplán vadul előző autósok mellett is mindig látok egy vagy több utast.

Miért mondják azt az emberek,hogy nem ülnek be ilyenhez?

Nekem például több ismerősöm is van aki mellé szinte bármikor bemernék ülni, és tudom,hogy nem csak rajta múlik, mert kikanyarodhatnak elénk valaki, vagy bármi megtörténhet, de ha rajta múlik nem lesz semmi.

De a baleset veszélye akkor is fent áll, és több rá az esély, mintha normálisan vezetne, és súlyosabb következményei lehetnek.

Miért jó azt mondani,hogy nem ülök be, miközben szinte mindenki beülne szó nélkül?

Erre a kérdésre érdekelne a válasz.


2016. szept. 25. 12:02
 1/5 dirtboy ***** válasza:

mert nem gondolják komolyan csak mondják.

ilyen egyszerű.

olyan szöveg ez mint buli utáni reggelen a többet nem iszok szöveg.

2016. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már hogyne ülnének be...

Túl nagy luxus lenne nem beülni valaki mellé, aki elvisz valahova, sokszor ingyen. Amúgy nem is nagyon szoktam ezt hallani senkitől, hogy valaki mellé nem ülne be.

2016. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én beültem, de csak visszafele úton derült ki (hajnali fél 1-kor), hogy őrülten vezet, ha több kocsival van a baráti társaság. Többen próbáltunk rászólni, hogy tele a kocsi, nem csak az ő életét kockáztatja, de mint akit még ez jobban húz, annál inkább csinálta. 100-al lakott területen belül, azon kívül 130-140-el, egymást szorították le az útról, befékeztek egymás előtt... soha többet nem ülök mellé.
2016. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz a feltevésed. Van olyan aki beül száguldozó sofőr mellé. Vagy nem tudják, hogy őrült módjára vezet, vagy nem akarnak sétálni, de én még azt is el tudom képzelni, hogy valaki élvezi.
2016. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm is azt mondta, hogy nem ül be száguldozók mellé. Aztán mikor pályán csaptunk néhány kört, beleszeretett a sebességbe. Viszont én csak ott száguldozok, közúton soha, jó, nem mindig 50-el megyek lakotterületen, de max 60-65-el, kívül 100-110, néha 120, pályán azért van hogy odalépek, de normálisan és teltségtől függően. Haverom viszont ilyen állat, volt rá példa, hogy leállítottam félre, aztán kitéptem a kocsiból, hogy átül az anyósülésre és kussol, ha hazaértünk, visszaül és száguldozhat tovább, bömböltette a zenét, háromszor lehalkítottam, ő feltekerte, negyedikre letekertem az ablakot, levettem az előlapot a fejegységről és kivágtam az ablakon. Nem szeretem, ha valaki hülye és még mást is veszélyeztet.
2016. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!