Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Romániában még mindig nincsene...

Romániában még mindig nincsenek szinte autópályák?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 14:06
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
9%
Nem fogsz eltévedni rajtuk... :D
2016. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most voltam Erdélyben. Autópályán is jártam, s épülővel is találkoztam. Rossz minőségű egyéb utat pedig csak nagyon-nagyon jelentéktelen helyeken éreztem magam alatt.
2016. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

[link]

kb. 600 km-nyi van jelenleg.

De az utak minősége rengeteget javult az elmúlt 10 évben, talán már jobb mint Magyarországon.

2016. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, azért túlzásokba ne essünk. A fő tranzitútvonalakat valóban sok helyen rendbehozták, de a másodrendű utakkal már komoly gondok vannak. Persze Magyarországon is, de az arányok Romániában még mindig jóval rosszabbak. Az autópalyaepítésekkel meg az a helyzet, hogy korrupciós botrányok miatt a korrupcióellenes hatóság egy csomó projektet leállittatott.
2016. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

NAGYON kevés autópálya van, és jó eséllyel 20 év múlva sem lesz több. Azok a nyulfaroknyi pályák is, amik Erdélyben megvannak már, a semmit kötik össze a semmivel, utána megint mehetsz a főutakon.

A főutak valóban mind meg lettek csinálva, de azért messze nem olyan szuper mind. Annyi, hogy nincsenek brutál nagy kátyúk már, mint néhány éve, de azért sok helyen így is elég silány a kivitelezés minősége, az 1-2 éve felújított szakaszokat is beleértve.

A magyarországiak mikor panaszkodnak az útjaikra, és azt mondják, hogy Románia is megelőzte őket (OMG), akkor csak ugorjanak át ide Romániába, és mindjárt kijózanodnak. A magyar autópályákat még a németek is megirigyelik.

2016. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
80%

Jól le lettem pontozva, de előtte megnézhetnétek hogy Magyarország és Románia hogy áll autópályákkal az ország területéhez képest. Tényleg lehetetlen eltévedni a pályahálózaton :D


#5

Ezt a németes dolgot nem értem. Valóban, náluk is van gyengébb szakasz, Magyarországon pedig van kifejezetten patent rész, de London mellől sikerült úgy hazamenni kamionnal hogy az üdítő max egy idő után lerázkódott, Magyarországon az M1-esen pedig rendesen repkedtek a cuccok jobbra-balra. Néha elgondolkodtam hogy nem-e tévedtem le egy erdei ösvényre.

2016. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%
Egyrész ne is legyenek autópályák,ne sok lúzer járjon arra,hagyják csak úgy a jó kis erdélyt,a székelynek lóháton pont jó,a Bukarestiek meg menjenek másfele nyaralgatni.
2016. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!