Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » E-learning kresz, ketten...

E-learning kresz, ketten tudjuk használni a programot?

Figyelt kérdés
Egyszerre kezdenénk az online kreszt egy ismerősömmel, a programot használhatjuk ketten, két gépről? Feleslegesen nem akarnék 2*20.000 forintot fizetni.
2016. szept. 12. 11:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha 1-1 fejezet után egyikünk megcsinálja a próbavizsgát, azt a másik utána már nem csinálhatja? Vagy akárhányszor lehet a megadott óraszámon belül használni?
2016. szept. 12. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:

akárhányszor kitöltheted

és 2 gépről is megy


annyi, hogy 12 óra és/vagy 30 nap használat.

nekem 1 óra elég volt, hogy 3x kitöltsem a probavizsgát és még 1 óra, hogy a témaköröket (2-3x)


Ez is csak olyan, mint az e-mail cím, ha tudod a felhasználó nevet és jelszót bárki beléphet és írhat róla.

2016. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak ne egyszerre lépjetek be és ha végeztetek lépjetek ki, mert az óra ketyeg...

Egyébként 6-6 óra garantáltan elég lesz, persze azért előtte érdemes egy kresz könyvet elolvasni.

2016. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Használhatjátok többen is a programot, de spórolni nem tudtok, ugyanis vizsgára csak az mehet, aki regisztrálva van a rendszerben, igazoltan kapott elméleti képzést.
2016. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De gondolom itt a kérdező csak ezt a programot mondja.

Én résztvettem a kötelező 30 órán és mellé csaptak nekem még 2 programot is.

Abból az egyik az EDU kresz ami jó és kb 95%ba megegyezik a vizsgakérdéssel.

Nem hiszem, hogy minden iskola csak úgy adja ezt a programot.

És csak nem kötelező az ezzel való felkészülés, csak a 30 óra a suliba.

2016. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy a távoktatást akarjátok így vagy a vizsgafelkészítőt.

Vizsgafelkészítőnél lehetséges, tudni kell a jelszót és a fel.hasz.nevet, a lényeg hogy ki kell lépni mindig a végén, plusz ne egy időben lépjetek be. 6-8óra fejenként ebből elég.

Viszont ha E-learning akkor nem tudtok rajta spórolni mert nem elég így az idő se és csak a regisztrál fél kap igazolást róla amivel vizsgára mehet, a másik fél nem...

2016. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!