Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen navigáciòs program...

Milyen navigáciòs programot érdemes használni városon belül pontos cím kereséséhez? Baranyán belül.

Figyelt kérdés

#GPS #navigàciò
2014. szept. 18. 11:34
 1/7 szántóvető ***** válasza:
igo8 alapú program tökéletes,annál nem kell jobb.gyors és egyszerű kezelni.
2014. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van okos telefonod és mobilneted, akkor a google térkép jó, ingyen van.

Ennek hiányában kizárólag Garmin készülékre szabad pénzt költeni. iGo jó lenne, ha bosszankodni akarsz, torrent oldalakról lopni kétes minőségű töréseket, kereskedővel veszekedni, stb.

2014. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
I GO 8
2014. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is van egy kérdésem. Melyik az a program, amelyik térképfrissítését nem csak internetes kártyavásárlással lehet frissíteni, hanem esetleg boltban megvásárolni?
2014. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az iGo mivel tud többet mint a google nav rendszere?
2014. szept. 20. 02:31
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ennek hiányában kizárólag Garmin készülékre szabad pénzt költeni. iGo jó lenne, ha bosszankodni akarsz"

Nem értelek..

Hivatalosan vásárolt készülékem van, jogtiszta IGO-val, hivatalos frissítéssel, hiba nélkül teszi a dolgát.

És nem bosszankodom, szerinted ebben mi is a rossz, használtál már így készüléket?

Elfogadom a Garmin felsőbbrendűségét, de más is van a világon.

2014. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, szaküzletben dolgozom, alkalmazottként. Nekem tökéletesen mindegy, ki mit akar megvenni. De a főnökeim azt szeretik, ha a vevő visszajön, de nem reklamálni. Nem ám!

Teszi a dolgát. Ja, ja. Persze.

Nekem is van iGo-m. Akkor vettem, amikor még más helyen, más szakmában dolgoztam.

Úgy adták el nekem, hogy egy éven belül kétszer frissíthetek. Egyszer sem volt módom rá. Nem ingyen, díjfizetés ellenében sem! Nem támogatott a készülék (Tibo). Nincs hivatalos frissítési lehetőség, ami rajta volt, OEM verzió. Fordultam én fogyasztóvédelemhez is, de nem nekem adtak igazat.

Tíz telefonálóból, aki iGo-t frissítene, kilencnek nemet kell mondanunk, mert a cég sem kap hivatalos térképet.

A navigáció három összetevőből áll: az eszköz, a kezelőszoftver, és a térképek.

Az iGo maga jó, de az üzlettársakkal a kapcsolat rossz.

A Garmin-Nüvi páros nagyon stabil. Száz javított készülékből 1-2 Garmin. Ez a cég ma már a legtöbb készülékéhez ingyen adja a frissítést mindaddig, amíg a hardver üzemképes.

Egyetlen olyan esetünk sem volt eddig, hogy szoftveres gond miatt nem tudtunk segíteni az ügyfélnek, legyen szó működési hibáról, vagy térképfrissítés.

Kivéve persze a buheráltakat, de azt be sem vesszük.

2014. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!