Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez az amiben nem lesz köszönet...

Ez az amiben nem lesz köszönet az Opel vezetőjének?

Figyelt kérdés

Kerékpározni voltam délelőtt egy nagyobb távon, és hazafelé a főutat mellőzve bementem egy kis utcába, igazán szép falusi táj volt, egy templom magas kőfala mellett mentem ami egy kanyart követett, amint befordultam már állt is a fehér öves rendőr hölgy az út közepére, és intett félre.

Igazoltattak, ellenőriztek, mindent rendben találtak.Ott volt egy ivóvizes csap a fa árnyékában (közvetlenül a rendőrök mellett), feltöltöttem a palackomat, meg ittam, és szusszantam is kicsit.Épp indultam volna amikor hallom,hogy valahol nagy buli vette kezdetét, dübörgött a zene, és egyre hangosodott.

Azt hittem már a pap csapott nagy bulit, de erre egy Opel Corsa C fordul be a kőfal takarásából.

Na most amit láttam: a kocsi szó szerint porig ültetve, el nem tudom képzelni,hogy ezzel,hogy tud közlekedni a magyar utakon.

Persze óriási felnik, és bár csak szemből láttam, de a hátsó kerék mintha kifelé terpesztett volna.

Amit még laikusként vettem észre,hogy az első szélvédő kivételével minden lesötétítve.

Őt is leintették, de nem akartam "katasztrófaturistaként" ott állni, és nézni, tehát mentem tovább.

Kicsit sajnáltam is, mert szerintem még talán a forgalmi is ugrott, nem tudom,hogy mennyire elnézőek a rendőrök?Bár ez a páros velem is elég szigorú volt, pedig csak egy mezei bringás vagyok.

Esetleg van valakinek ilyen tapasztalata?


2016. jún. 18. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan miért kéne elnézőnek lenniük? Aki annyira ostoba, hogy olyan szabálytalanságot követ el, ami 100 méterről ordít (lesötétített első ablakok), ráadásul totálisan 0 értelme van... Az utána ne csodálkozzon ha kikapják és megbüntetik.
2016. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapargatni akarja a fóliát a rendőr utasítására, hogy megmaradjon a forgalmija, akkor nyugodtan sötétítse le elől is. :D
2016. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

álljunk meg egy polgári szóra...


...mondjuk mi van, ha az egyik rendőrnek a tesója, és meghozta az ebédet?..aztán mi van, ha ő a főnökük?..namegasztán mi van, ha ő a megyei kapitány fia?..

és még van huszonhét olyan lehetőség, amikor vigyázzállásban tisztelegnek a nagy arcnak...


a világ már csak ilyen..vegyél egy Bentley-t, ültess előre egy egyenruhás sofőrt, és meglátod egy másik dimenzió előnyeit..

ez így működik.

2016. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Ma az autópályán láttam ahogy egy Seat Toledoról szedetik le a nagyfelnit a leállósávban. Hátul a polisz előtte meg a csávó éppen emelte le a jobbhátsót.

De nem qrva veszélyes ez? Az ilyet miért nem egy parkolónál csinálják?

2016. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4:


Persze, hihető, hogy épp a szabályosság jegyében lecseréltetik vele a négy kereket a leállósávban! Természetesen minden tuning csodának ott van a csomitartóban a mélyláda mellett a gyári lemezfelni szett ilyen esetekre!

:D


Arra nem gondoltál, hogy defektje volt, és a rendőrök fedezték amíg felteszi a pótkereket?

(No persze lehet, hogy utána kikísérték a parkolóba, és felvették az adatait.)

2016. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!