Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minek húzodjak le, ha meg se...

Minek húzodjak le, ha meg se köszönik? Legyek bunkó, és ne lassítsak? Te lassítasz, ha szűk az utca?

Figyelt kérdés

Vanmak utcák, amik szűkek, általában tele vannak fekvő rendőrrel is.

És ha jönnek szemben, le szoktam menni az út szélére, sokszor meg is állok, hogy elférjenek.

És senki nem köszöni meg! 40-50el végig suhan mellettem! Én meg mozdíthatom meg megint az autót, ami több üzemanyag!


Legyek én is bunkó? Ne lassítsak, álljak meg? Húzódjak le a szélére az útnak, aztán ha nekem jönnek, majd mondom, hogy én 5 centire mentem az út széléről? Én lehúzódtam!?

18f



2014. jún. 30. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, bunkóból sose elég...
2014. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira húzódj le, hogy amennyiben ő is lehúzódik hasonló mértékben, akkor elfértek egymás mellett. A lassítás ajánlott, mert nem tudod, hogy a másik hogyan fogja manőverezni az autóját.
2014. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig megköszönöm, ha valaki lehúzódik, akkor is, ha az ő útjában áll az akadály, de kövér gázzal még átférne rajta felém. Ahogy én is mindenkit elengedek, ha látom, hogy ő áll közelebb az akadályhoz. Ez a normális. Bár az emberek többsége tahó. Nem tudsz mit tenni, ez van. Nem találkozhat az ember mindig velem, vagy hasonlóan normális közlekedőkkel. A többiek meg kapják be a brét. Holnap le is zúzom őket Budafok-Paks viszonylaton. :DD

Egy szóval kérdező: nem az a baj, hogy lehúzódsz, hanem az, hogy műmájeroknak hódolsz be. De ezt előre nem tudhatod. Messziről hasonlít egymásra a normális, belátó vezető és a műmájer. Nem tudod kivédeni, mindkettővel szemben érdemes előzékenynek lenned. Ha a normálissal vagy rendes, megköszöni, és boldog vagy. Ha a műmájerrel vagy rendes, lebunkóz, de legalább nem törted össze a kocsid, nincs felesleges bürokratív futkosás. Ez Magyarország, ezt kell szeretni. :/

2014. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindig lelassítok és félrehúzódom, nagyon egyszerű okból.. féltem a kocsim. Inkább ne köszönje meg, mint hogy dacból kárt tegyek a kocsimban vagy hagyjam hogy más tegyen, mert a szembejövő paraszt.. Sajnos sok az ilyen.
2017. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!