Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem vagyok türelmes...

Miért nem vagyok türelmes vezetés közben?

Figyelt kérdés

Ma volt egy szitu, és megígértem magamnak felteszek itt egy ilyen kérdést mert érint ,de nagyon. Szóval jobbra kanyarodtam kereszteződésbe. Ott azon a helyen az van, hogy jobbra jelzőlámpa igénybevétele nélkül is mehetsz, de van egy macisajt ami azt kéri tőlem, hogy adjak elsőbbséget a másikoknak. Az történt én nem adtam inkább rányomtam a gázra jobbra tartottam majd amikor kellő képen felgyorsultam behúztam balra, addig a "forgalomtól elzárt területen" haladtam. Nem volt nagy cucc mert se dudálás se fékezés nem volt. Viszont meg kellett volna állnom, és egyre több ilyen fordul velem elő.


Teljesen elítélem magam ezért, és nem követendő példa, de mégis miért van velem ez a "türelmetlenség" ?


Legutóbb egy busz miatt kellett volna megálljak, de rájöttem, hogy elférünk, a tükröm és a busz között egy gyufát nem lehetett volna hosszába elhelyezni.


Fél éves jogsim van. Egyszerűen nem vagyok önmagam, pedig sokkolom is magam a interneten található autóbalesetes videókkal.... épp az ilyenek miatt.


2016. jún. 1. 12:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Majd aztán jön egy magad fajta barom a Kamazzal aztán meglatjuk mit szólsz hozzá ha a papir suzukid betekeredik a kerek,sarvedo közé....
2016. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, ebben mindannyiunk reménykedik, csak lehetne róla majd egy videó.
2016. jún. 1. 15:02
 13/18 anonim ***** válasza:
Nzz ruszki videokat.
2016. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
igen, van sok a neten... naponta nézem.. 12 óránként új 10 perces válogatások, de ez nem promó..
2016. jún. 2. 11:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Elsőként arra gondoltam, hogy munkahelyi stressz okozza a viselkedésed, de az egyik hozzászólásod alapján ezt elvettettem. Azt írod, hogy jellemzően akkor követsz el ilyeneket, ha jön mögötted másik autó. Mivel még tanuló vagy, nem akarsz bénának mutatkozni és inkább el akarsz húzni onnan, hogy ne akadályozz mást. Próbáld ezen túltenni magad, vezess kresz szerint a többiek felé meg csak a kellő előzékenységet biztosítsd.
2016. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Valóban, nem dolgozom, igazából az csak időpazarlás. Inkább befejezem a középsulit :)


Köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 2. 12:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Ahogy anno az oktató mondta a magadfajtára, egyszer csak szembetalálkozol magaddal.
2016. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 ez a legjobb válasz amit valaha láttam.

Kérdező! Én is ilyen volt...bestresszeltem ha jöttek mögöttem és megkellet álni/parkolni stb. Az oktatóm nekem is szintén elmondta...a jó isten is jöhet mögödted akkor is azt le kell szarni...ennyi. Ragasz egy kis cetlit a műszerfalra azzal az irással hogy "leszarom a mögöttem lévőt" aztán hátha ha újra ilyen helyzet lesz akkor meglátod és nem lesz cink.

2016. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!