Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Utál gyülől a körzeti rendőr,...

Utál gyülől a körzeti rendőr, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A falumba van egy rendőr aki utál és kiakar velem cseszni, beszólógat. Pl ma megyek utcán, kerékpárral, sajna nem volt lámpám, de sárga mellény volt. Megyek azt a hátam mögőtt hétkoznapi sima autóval elém vág. Eddig nem tudtam hogy ő az. Telefonálok nagyba azt mondom megállók csak nézek rá, elkezdi lámpa hol van? Nem kéne? Mondom de igen de nincsen ezért vettem fel mellényt. Kiabálva mondta. Meg szerintem azért utál mert cigány vagyok, miért ? Nem vagyok az a cigánybünöző. Szarul esett



2016. máj. 24. 21:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen elismerem két szabálysértést követtem el, de nem értem miért kellet velem kiabálni mint egy kutyával...
2016. máj. 26. 01:07
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem mi történt. Itt is máshogyan adtad elő elsőre.
2016. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
"Azéme cigány vagyok" tipikus védekezése a kisebbségnek ha rajta kapják valamin. Nem,nem azért,hanem mert megszegted a szabályt.Ennyi a történet ,a többi csak az etnikai sajnáltató adukártya előhúzkodása. Be kellene tartani a törvényeket és ha ezek után is megbüntet,akkor azt mondom oké igazad van.
2016. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza h, egyenruha, sapka, jelvény,jelvényszám, megszólítás?"persze csak akkor ággaskodj ha te tiszta vagy"

egyébként meg ha egyedül van semmit nem tud bizonyítani ha feljelentene is vmiért"egy állítás egy tagadás" esetleg tanúsithatod vmi haveroddal h te akkor abban az időpontban nem is jártál arra fele amerre :)

2016. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Húzzál igát, ha csak ennyit tudsz.
2016. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14-es! Hatósági személy, szerintem ilyen helyzetben a rendőrnek hisznek, hisz abban a helyzetben Ő képviseli a törvényt. Hatóság félrevezetése szerintem bűncselekmény.


Meg a haverja is megszívja esetleges hamis tanúzásért.


Emelkedj ezen már túl, hogy "azért mert cigány vagy" egy smasszer ismerősöm mondta, hogy nem is kekeckednek ha tehetik a sitten a cigányokkal mert egyszer úgy is kijön és megbosszulja vagy megbosszulhatja.


Vegyél 2 ezerért lámpát.

2016. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, azóta már vettem 2 ezerért első, hátsó lámpát.
2016. máj. 27. 18:22
 18/18 anonim válasza:
Volt rá pénzed??😊
2017. ápr. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!