Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen sztorikat tudtok,...

Milyen sztorikat tudtok, amikben frissjogsis fiatalok összetörik az autót?

Figyelt kérdés

Én hallottam hármat:


1. 17 éves fiú 3 napos jogsival áthajtott a piroson kétszázzal, BUMM belement egy kocsi oldalról, segítségnyújtás helyett elmenekült


2. Fiú megkapja a postán a jogsit, 3 perccel később belehajtott az árokba az anyja autójával


3. 18 éves lány kézi váltóson tanult vezetni, de mindig csak a családi automatás kocsit használta, szülei elmentek valahova a családi kocsival, ő az apja céges kézi váltós kombijának elcsente a papírjait, elindult vele, hegyvidéken az út helyett a váltót nézte, hogy melyik fokozatban lehet, átsodródott a szembesávba, ütközött egy autóval, mindketten bele az árokba.



2016. máj. 3. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az utcánkban is történt egy sajnos. Fél éve volt a gyereknek vezetői engedélye és menőzni akart 140-el városban, de rosszul sikerült és elvesztette egy kátyú után az uralmat a kocsi felett és beton kerítést át törve az egyik ház udvarában állt meg fejjel lefelé.

A probléma, hogy az autó és a kerítés között volt egy srác, aki barátnőjétől hazafelé tartott. Sose ért haza.

2016. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több van mint kéne, bár nálunk annyira nem jellemzö hogy kiirják a korát, de ha pl amerikai hireket nézegetsz ott sok iylen van.
2016. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

1.) 4 hónapos jogsival kapun betolatáskor nekimentem a kapusasnak, hátsó lökhárítónak szia.


2.) 1,5 éves jogsival tolatás közben nekitolattam a haver autójának. Szerencsére a másik autónak csak a vonóhorgát ütöttem meg, de a saját hátsó lökhárítómnak megint sziát mondhattam.


3.) Ugyanazon irányba két sávos úton a jobb oldalamon közlekedőnek nem adtam elsőbbséget, és elütött. De az én hibám volt. Kanyarjelző és ködlámpa tropa, első lökhárító festésre szorult. Az ő kárját (saccra úgy 100 ezer Ft) a biztosítón keresztül rendeztük.


4.) Most nem olyan rég, már 4 éves jogosítvánnyal a városba egy elég stresszes napon elbamultam, és beleszaladtam az előttem állóba. Hátsó lökhárító festés.


Mint látható, elég sokat balfas*zkodtam, na. De viszont van bennem annyi betyárbecsület, hogy sose szaladtam el a baj elől, ha másnak kárt okoztam. Személyi sérülést szerencsére még nem okoztam, Istennek hála. A lökhárítók, főleg a hátsók nagy ellenségeim. Egyébként érdekes, hogy minden koccanásom ilyen 5-15 km/h közötti sebességgel történt.

2016. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"1. 17 éves fiú 3 napos jogsival áthajtott a piroson kétszázzal, BUMM belement egy kocsi oldalról, segítségnyújtás helyett elmenekült "


Csak halkan jegyzem megy 200-as tempóban 50+ métert mész másodpercenként. Ott egy picit is eltalálnak oldalról úgy összetöröd magad, hogy azt már senkinek nem meséled el.


A többi is elég bullshit szagú. Nem kell mindent elhinni, ezek elég "kiszínezett" sztorik. De az egyik közeli családtag pl jogsi nélkül beközölt egy villanyoszlopot a haverja kocsijával. 350 000 körül megállt a javítás.


Ahh én leginkább csak jogsi előtti töréskárokról tudok az ismeretségi körömben :D

2016. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!