Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorral ha gyorsan hajtok az...

Motorral ha gyorsan hajtok az ú fix traffi előtt mit tud csinálni?

Figyelt kérdés

Előtte 70-80-al mentem, de folyamatosan lassítottam, majd áthaladtam alatta, ott és utána már 50-el mentem. Hátulról ugye már le tud fényképezni, mert van rendszámom, azonosítható vagyok, elölről viszont nem. Hogy van ez?

Láttam a működési elvét magyarázó videót, nem kell belinkelni, de abban erre a helyzetre nem ad választ.


2016. ápr. 23. 19:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vegyél 50-est aztán "legálisan" mehetsz gyorsan a traffi alatt.
2016. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, akinek sportkocsija van, vagy csak simán gyors, az is takarja le a rendszámot, vagy mi a csöcs?
2016. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Motorrol volt szó, nem kocsiról.
2016. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jó nem is az a lényeg, hanem, hogy nem lehet elmenni motorozni, mert attól kell minden méteren fosni, hogy megvágnak... szánalmas...
2016. ápr. 23. 21:56
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, én minden nap motorozok, de nem fosok, hogy küldik a csekket. Pedig 90-es úton is megyek min 150-et (nem követendő példa, büntetendő stb.). A fix traffik helye meg van adva. Mobillal meg 90%-ban szemből mérnek. Emellett kb mindenki jelzi, ha rendőrt, traffit lát. Nem utolsó sorban ezért megyek pl Kékesre, vagy egyéb hegyes, kanyargós útra, mert ott ki van zárva, hogy mérjenek. Nem mellékesen ilyen utakon jó motorozni, nem autópályán bambulni a tök egyenes úton 2 órán keresztül.
2016. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

"Mer aztán nagyon száguldozok... szánalmas, hogy elmegyek motorozni és már rettegek, hogy mikor jön csekk... eladom a p*csába..."

"Jó nem is az a lényeg, hanem, hogy nem lehet elmenni motorozni, mert attól kell minden méteren fosni, hogy megvágnak... szánalmas..."


Ezért lehet, hogy durván le leszek pontozva, de akkor is kimondom: a te picsogásod a szánalmas. Túllépted a sebességhatárt, most kapsz egy büntit, ezt befizeted, legközelebb jobban odafigyelsz, ennyi. De emiatt ekkora hisztit csapni, hogy eladod a motort, meg hogy nem lehet motorozni, egész egyszerűen nevetséges. És nem kéne minden méteren fosnod attól, hogy megvágnak, ha betartanád a szabályokat (igen, a sebességhatárt is).

2016. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire zavarnak a közút kötött szabályai akkor menj zárt pályára.
2016. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az új VÉDA mobil sebességmérők több száz méteres látótávolságúak, ezek a fixen rögzítettek maximum (saccom szerint) 250 méterre látnak el. Szerintem, ha valaki legfeljebb plusz 15 km/h sebességgel csúszik bele az érzékelő területbe lakott területen belül, nem fog kapni csekket.
2016. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap elmegyek alatta motorral, és nem "rettegek", hogy mikor jön a csekk... hanem betartom a sebességhatárokat, legalább a kiépített trafi alatt... ennyi a hatalmas titok... waze meg mutatja, hol van véda... hatalmas megerőltetés nem megb***szatni magad..
2016. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#13 ja mert motoron le szabad?
2016. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!