Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kb fél éve talán több megbünte...

Kb fél éve talán több megbüntettek közúti bírság lehet arról jött papír?

Figyelt kérdés
jött ma egy levél a brfk-tól fél éve megbüntettek mert átmentem egy sárga lámpán...mondjuk nem értem azt mióta büntetik de mindegy nem fizettem be valószínű hogy arról jött levelem ?? mert nem tartózkodtam itthon amikor jött a postás és már nem tudom átvenni az ilyen levelek mindig idegesítenek hiába nem csináltam semmi törvénybeütközőt ..
2015. aug. 19. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
fizetési felszólítás a kamatokkal és a bírsággal megterhelt összeggel
2015. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy már 12 éve is tilos volt a sárgán áthaladás, én akkor tanultam vezetni
2015. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1/1975 (II.5)

(4) Az (1) bekezdés a)-d) pontjában említett fényjelző készülékek fényjelzéseinek a jelentése:


c) a kör alakú, valamint a nyilat vagy kerékpárt mutató folyamatos sárga fény a forgalom irányának megváltozását jelzi: az útkereszteződésnél - a kijelölt gyalogos átkelőhely, illetőleg a megállás helyét jelző útburkolati jel, ezek hiányában a fényjelző készülék előtt - meg kell állni; ha azonban biztonságosan megállni már nem lehet, az útkereszteződésen mielőbb át kell haladni;

2015. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En ezzel tisztaba vagyok, de kb 5-6 meterre voltam a lampanal amikor sargara valtott 50el na mar most nem vagyok olyan pancser hogy amikor jonnek mogottem esos idobe besatuzzak mert csusztam mar bele igy valakibe joval betartottam a kovetesi tavolsagot gyorsan se mentem de elottem egy suta besatuzott es belecsusztam ahogy a lampa ala ert sargara valtott es satu
2015. aug. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!