Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nincs lehetőség megállni a...

Ha nincs lehetőség megállni a rendőrnek akkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap egy rendőrautó jött mögöttem felkapcsolta a fényeket, már megijedtem,hogy nekem szól, de rögtön megelőzött, és az előttem lévőnek hangjelzéseket adva a fény mellé jelezte,hogy álljon meg, de olyan magas padka volt végig,hogy én sem álltam volna fel arra, az autós meg lelassított és ment már majdnem odaért egy kiállóhoz ahol nem volt padka de a rendőrök szóltak,hogy "álljon már meg végre" és akkor megállt, de ő sem ment fel a padkára a rendőrök meg megkezdték az intézkedést és kikerülni az istenért sem lehetett mert állandóan jöttek szemből, én kb fél perc után tudtam kikerülni őket, de addigra már 7-8 autó állt mögöttem.

Nem értem miért nem tudták megvárni,hogy odaérjen a kiállóhoz, vagy miért nem tudtak várni,hogy megfelelő helyet keressen, ha menekülni akart volna akkor nem lassít nekik...


2014. dec. 23. 11:26
1 2
 11/11 Alex Fly ***** válasza:
Nem kell fék nélkül közlekedni.
2014. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!