Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jővőre a kreszben 11E kérdés...

Jővőre a kreszben 11E kérdés lesz és nem lesz megadva a válasz? Haverom mondta

Figyelt kérdés

Ezt írta most nekem

de ha iden valaki nemrakja le a kresszt akkir nagyon nagy szopas lessz... januartol a 3000 kerdes helyett 11 ezer kerdes lessz es nemlessz megadva a valasz...



Mi a valóság alapja?



2014. okt. 15. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:D A valóságalapja ennek a feltevésnek egy nagy 0.
2014. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A haverod buta és írni se tud!
2014. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jól van köszönöm a válaszokat ! :)

Akkor jól gondoltam hogy nem igaz :D

2014. okt. 15. 20:02
 4/10 A kérdező kommentje:

Újabb fejlemény!

Ezt kaptam válasznak tőle!


szarom le mit irniak.. az olláriné mondta akié a autósuli ahova járok. és teis hülyén adtad meg a kérdést! nemm 11ezer kérdést tesznek fel hanem csa 55 öt választanak ki! most 3000 ből választanak ki 55 öt jövőre pedig 11ezerből választanak ki 55 öt! és nem nemlessz rá megoldés hanem most felajánlanak 3 megoldást és abból kell kiválasztanod a jót jövöre meg nemajánlanak fel megoldást!

2014. okt. 16. 13:10
 5/10 anonim válasza:
0%

kedves okosok és írástudók! -.-"

az oktatóm mondta akié a autósuli ahova járok. és kérdés is hülyén rakták fel! nem 11 ezer kérdést tesznek fel hanem csak 55 öt választanak ki! most 3000 ből választanak ki 55 öt jövőre pedig 11 ezerből választanak ki 55 öt! és nem az hogy nem lesz rá megoldás,hanem most felajánlanak 3 lehetőséget és abból kell kiválasztanod a jót! jövőre pedig, nem ajánlanak fel megoldást!

2014. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki nem tud se írni, se olvasni, annak nem mindegy hány kérdés lesz?
2014. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért erre kíváncsi lennék. Lehet leállna az új jogosítványok gyártása :D
2014. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Közbe már haverom is ideírt! Én nem hittem neki azért írtam ide ki a kérdést!

Átlinkeltem neki ö meg reagált egy válasszal.

2014. okt. 17. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy a mondta valaki valamikor valamit dolog sokszor sántít, mert lehet nem is azt mondta, csak úgy sikerült értelmezni.

Ilyenkor szoktuk mondani, hogy kérünk egy forrást, és itt nem névre gondolunk, hanem pl. valami erről szóló hivatalos NKH-s dologra.

2014. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta az oktatóm, hogy ennél nagyobb hülyeséget még az életben nem hallott.
2014. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!