Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A kocsiban működő fedélzeti...

Ch0 kérdése:

A kocsiban működő fedélzeti kamera (esemény rögzítő, fekete doboz) által rögzített felvétel alapján tehetek e feljelentést a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Ezt elfogadják bizonyítéknak? Lesz ez alapján büntetése annak aki közlekedési szabályt sértett a felvételen? Kérhetem adataim titkos kezelését az ügyben, hogy a szabálytalankodó ne találjon meg?

2014. szept. 4. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az általad említett esetben simán mehet a feljelentés, sőt társadalmi érdek az ilyenek megbüntetése.
2014. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ugyanezt tapasztaltam én is egy héttel ezelőtt. Az is egy nagy teljesítményű autó volt. Vissza kellett rántanom a kormányt mert összeütközünk. Utána röhögtek rajtam, ahogy elhúztak mellettem. Az ilyen destruktív, társadalomra veszélyes elemek, előbb-utóbb pórul járnak...
2015. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Máskor nem hagyd magad "leszorítani" egy centit se mozdíts a kormányon ,ijedt pofával fogják visszarántani a tragacsukat ez tapasztalat. Azzal szórakoznak csak akivel lehet, de összetörni nem akarják a drága tragacsukat. Kamera ettől függetlenül jó dolog.
2015. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!