Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen rendőrségi eszköz...

Djslac kérdése:

Milyen rendőrségi eszköz lehet ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, a minap megállítottak a rendőrök, kiszálltak vagy 5-en, elkérték a jogosítványt forgalmit stb... és miközben vizsgálták az iratokat, a másik kezében volt egy műszer végig járta az autót és körbe "sípoltatta" azt a sz.rt...De még az okmányaimhoz is odatette és közben egyet kettőt sípolt, a rendszámhoz is ! A legjobban egy nagyon régi mobiltelefonra hasonlított, zöld lcd kijelző volt rajta (nem színes) ... Mi lehetett az ? neten nem találtam semmit róla, valaki tud mondani erről valamit ? egyébként nem büntettek meg rendben volt minden!
2014. jan. 5. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát miért nem kérdezted meg tőlük? Nekem sincs tippem.
2014. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt?:

[link]


Valamelyik országhatár közelében volt ez?

2014. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Napkiraly ***** válasza:

Csak tippelek:

1. Sugárzásmérő? Ukrajnából jöttél át, vagy az ukrán határnál volt?

2. Valamilyen részecskeazonosító? (kábítószer részecske azonosításhoz?) Ha kábítószert rejtesz el, vagy érintkeztek vele az okmányaid, kimutatja a nyomát?

Más tippem nincs.

2014. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háát.. végülis :) ilyesmi is lehetett akár, csak mondjuk 10 évvel régebbi! a határ kb 50 km-re van!(román-ukrán) igazoltatás után lementem az erdőbe és követtek :) mostanában járőröznek errefelé ( egy kis falu) ... minden egyes utcát végigjárják, mennek vagy 20km/h -val! elég idegesítő... főleg így, hogy nem tudom mit csináltak a cuccaimmal... lehet benne vagyok a kis sz.r rendszerükbe , aztán ha nem kapcsolom fel a lámpát a kis utcába akkor már büntet is..... most ez irónia volt, de kb ezt gondolom :S
2014. jan. 5. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
az egy okmány leolvasó lehetett. Sok helyen használják. Felismeri az okmányokat számuk, vonalkódjuk alapján és ellenőrzi a valódiságát és a körözést. A kocsidon valószínűleg a rendszámot olvastatta le.
2014. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, akkor leolvasó volt. A nem túl régi autókon már van az üvegeken is jelölés, egyeseknél még a karosszéria elemeken is, talán ezért pittyegtette körbe, aztán leolvasta a rendszámot és a forgalmit a készülékkel.
2014. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!