Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik lassan mennek, miért nem...

Akik lassan mennek, miért nem hagyják, hogy előzzük meg őket?

Figyelt kérdés
Egyenesben rá gyorsít, de lehúzódás nem jellemző ezekre. 40 nel döcög. Miért?

2013. dec. 14. 10:55
 1/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Erre talán egy pszichológus tudna rendes diagnózist felállítani.

Szerintem ez egyfajta komplexus, "kihaénnem", "majd megtanítom a többieknek".


A másik verzió, hogy félnek a közlekedéstől, és abszolút csőlátással vezetnek, a többi résztvevőről tudomást sem véve. Ez főként sötétben jellemző, amikor jönnek szembe, akkor lelassít 50-60-ra a főúton, és ha nincs szembejövő, akkor nyomja neki.

Ez csak akkor szívás nekem, amikor előznék, de nem tudok, mert 90 a vége a gépnek.

2013. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ezekkel sem problémám. Kell egy megfelelően "nagy" teljesítményű autó és ott előzöd meg, ahol akarod. Utána beállsz arra a sebességre amivel te akarsz haladni, ő meg azt csinál a hátad mögött, amit akar.
2013. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem szeretem ha a seggembe van a kanyarba,az egyenesbe meg otthagyom mint a sz*rt.ott kell nyomni neki,nem ahol nagy az esély h átsodródunk.de az a legszebb h meggyek 120 km/h-val óra szerint (így is gyorshajtás de kb 100-al repesztünk) és akkor is nekigyürkőzik ha már belátható távolságon belül záró van.na ilyenkor inkább be szoktam engedni a partnert,minthogy frontális ütközés legyen a vége.
2013. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3as. vagyok.azt hozzáteszem h nem tötymörgök a kanyarban 20szal.
2013. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá, hogy egyeseknek a KRESZ szerinti közlekedés is tötymörgésnek számít. Ha lakott területen 50-el megyek (nem óra szerint) akkor azért ne előzzenek már meg...


Sötétben meg a 60-as tempó egyáltalán nem lassú. Szembejövők elvakítanak, tompított meg nem világít elég messzire, hogy gyorsabban menj. Aki mégis, az vakon vezet.

2013. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jellemző, hogy nem engednek előzni. Egy-két esetben előfordul, ott is inkább egy sima reflex játszik be, mintsem bármiféle rosszindulat, hanem észbe kap, hogy lassan megy. Velem is előfordult már.
2013. dec. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!