Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Igaz, hogy a vizsgáztatók sem...

Igaz, hogy a vizsgáztatók sem veszik komolyan az eü vizsgát?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a vöröskereszt elég nagy sz@rban van így nyilván buktatnak meg embereket hogy legyen pénzük, mert sajnos egy olyan ismerősöm is bukott egy ilyenen aki nagyon jól tudta az anyagot és belekötöttek mindenbe. Én alig tudtam valamit és majdnem az utolsók közt mentem és olyan kérdéseket tettek fel meg olyan kérdést is húztam amire egyszerű paraszti ésszel is simán lehetett válaszolni. A nagyon alapvető dolgokat meg már az iskolában is tanítják.

De magát a vizsgát nem nagyon veszik komolyan.

A barátnőmet egy mentőorvos vizsgáztatta, én is elkísértem őt, de a terembe nem mentem be nyilván de amit hallottam és barátnőm elsők közt ment be mert dolga volt, és így tényleg olyan logikus kérdéseket tettek fel neki amire simán lehetett válaszolni, sőt még a vizsgáztató is magyarázta neki a dolgokat, tehát egy komplett kiselőadást tartott. Haverom is akkor vizsgázott éppen és mesélte hogy bement megmutatta az újraélesztést ami ugye kötelező, húzott egy tételt hogy mit kell csinálni ha valaki a kipufogó gáz miatt eszméletét veszti, mondott 1 mondatott és egyből adták a papírt hogy átment. Volt olyan vizsgázó is előtte aki magyarázta a dolgokat szépen közbe a vizsgáztató végig játszott a telefonján. Szóval fene tudja, vannak akik letojják, és vannak akik nagyon komolyan veszik.

2013. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!