Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem volt rossz érzésetek...

Nem volt rossz érzésetek azután, miután friss jogsival először meghajtottátok a családi kocsit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó érzés volt, de volt egy kis bűntudatom. Most már nincs...
2013. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
nem volt.kellett volna hogy legyen?
2013. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apukám mesélte, hogy amikor ő először elvitte nagyapám 105-ös Skodáját, akkor szénné hajtotta, szétverődtek a szelepek, meg minden.:D Ezek után kicsit nyugodtabban vittem el a kocsit.:D A Volvot nem mertem hajtani, mert még csúnyán bejáratós, és most múlt negyed éves az autó.. Egyszer léptem oda neki igazán, egy kisebbségi komplexusos Suzukis majdnem letolt az útról. Aztán amikor a pirosnál bőgette az egynullás atomerőművet, egy laza gázadással otthagytam. A másik autót már bátrabban vezetem, azt hajtom is rendesen. Úgy istenigazából azt is egyszer hajtottam meg, de akkor meg egy Calibras hergelt a Körúton. 750iL E38-al okoztam neki egy kis meglepit. Mondjuk ettől az autótól kicsit tartok, brutális teljesítmény van benne. Friss jogsisként bele se kéne ülnöm.. Amúgy semmilyen lelkiismeret furdalásom nincs ezek után. Egy kicsi akkor volt, amikor unokahugom, és fogadott öcsém ült mellettem (Unokahúgom 14, öcsém 11 éves) és sokkal gyorsabban mentem, mint kellett volna. De amúgy ha ülnek mellettem, sokkal nyugodtabb vagyok, csak éppen abban a korszakban voltam, amikor ismerkedtem az autóval, és próbálgattam a képességeit.
2013. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz érzés ..

Ennek oka az hogy nem is volt családi kocsi hanem saját.

Az volt a furcsa inkább hogy nem kell bújkálva rettegve vezetni hogy megfog a rendőr.

2013. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy a primitívebb emberek kitalált sztorijaiban mindig előkerül egy suzukis, akit leiskoláznak, meg egy közepesen régi tipikus boyracer verda, amit szintén megtanítanak... és persze egytől egyig mind valami bajor vasban ül, lehetőleg hetessel kezdődőben. Ezt jelenti az a kifejezés hogy "nagyot álmodni" ?


Ha magadra ismertél, ne válaszolj, mert nem érdekel, remélem csak a hamuban talált dns nyomokból fognak beazonosítani, ha tényleg összeloptál egy BMW-re valót. Vigasztaljon, hogy már Arany János is megénekelte a fostalicskádat, biztos hallottál róla: Rege a csoda szar vasról

2013. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
#6: Édesapámat kérdezd, hogy miből tellett neki rá, ugyanis nem az én autóm egyik se.. Alapvetően semmi bajom egyik márka vezetőivel sem, kinek mire telik/ki mit szeret. De amikor provokál valaki, akkor számomra teljesen mindegy hogy miben ül, akkor is vegye észre magát, hogy sokan nem vevők a pirosnál előadott magánszámára. Főleg nem arra, hogy tiltásig pörög a literes motor, közben vagy a sejtelmes csörömpöléseket hallod a vezérmű felől, vagy a motor utolsó segélykiáltásait. Utána jön a kötelező kerékcsigorgás, meg betonfelszakítás, és elrajtol a boyracer-rakéta. Remélem te sem azért írod ezeket a sorokat, mert a tuNYingos, nagykipufogós Calibrádat, vagy a lángnyelves Suzukidat otthagyta egy jóval erősebb autó. A szép kívánságaid pedig külön köszönöm!:)
2013. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!