Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ismertek olyat, aki évekig...

Ismertek olyat, aki évekig nem vezetett, majd pótórákat vett és azóta autóval jár?

Figyelt kérdés
Mióta megvan a jogsim, nem vezettem, de most szeretnék.

2013. aug. 14. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp keress fel egy oktatót vagy olyat aki jól vezet és elvinne egy kicsit vezetgetni kihaltabb részekre hogy belejöjj a rutinba.

Anyám sem vezetett 10 évig, és most májusba kezdett el újra, akkor én vittem el őt egy kihalt részre gyakorolni, aztán amikor belejött ment a "mélyvízbe" Mivel hétvége volt, nem volt nagy forgalom így kivittem őt simán a főútra, ezt előbb utóbb meg kellett szokja.

Én már 7 éve vezetek lassan ezért is mertem őt kivinni pedig úgy volt hogy a szomszédom viszi ki, mert oktató és az autója tanuló autónak felel meg, csak nem abba a szakmába dolgozik most éppen, de mivel nem ért rá, így én mentem vele, a saját autómmal pedálok, nem voltak nálam így anyámra bíztam a dolgot, mert így tanulja meg az ember mert ha egyedül van akkor sem lesz mellette aki betud avatkozni. Azért is mentünk kihalt utcába, utakra mert ahol a kutya sem jár bőven jó gyakorolni.

2013. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyant ismerek, aki 15 évig nem vezetett (megszerezte a jogsit és utána semmi). Most vett magának egy kocsit és először éjszakánként gyakorolt egyedül a városban. Egy-két hét alatt remekül belejött, már mindenhová kocsival jár.
2013. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. Ő vett órákat egy autósiskolánál, azóta faluban és környékén vezetget. BP-re még nem mer bemenni.
2013. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!