Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen esetben mit csinálnának...

Ilyen esetben mit csinálnának a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy az asszony szül a férj pedig beülteti a kocsi hátsó ülésére és nagy sebességgel elindulnak a kórház felé.

Azonban a rendőrök kiszúrják,hogy túl gyorsan megy, leállítják, és látják mire fel a nagy sietség.


Mi történik?


1.Továbbengedik?

2.Kihívják a mentőautót, és nem engedik tovább őket?

3.Átteszik a nőt az autójukba és ők viszik be?

4.Rendőri felvezetést kapnak?

5.Kap egy 300 ezres bírságot a sofőr?(:

6.???


Melyik a legvalószínűbb?Egyéb ötletek is érdekelnek, egyébként én a 2-est tartom reálisnak.


(A szülés csak példa, tőlem lehet 6 sebből vérző kisnyugdíjas is aki leborult a lépcsőről a kerekesszékkel vagy bármi, kinek mi a szimpatikusabb/reálisabb)


2013. júl. 9. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Törvény szerint 2+6 egyszerre.


A többi verzió a rendőröktől függ. Át mondjuk biztos nem teszik a rendőrautóba.

2013. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mint rendőr az 1-es vagy a 2-es verziót csinálnám.
2013. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az baj, ha rendőrként az elsőt választanád. Az nagy baj.

Annál már jobb a felvezetés, de csak megengedett sebességen. Mint ahogyan a mentő is közlekedhet. Tehát csak a folyamatos haladást biztosítva.

Törvény nem tudom mit ír elő.

A gyorshajtás „kiszámlázása” viszont jogszerű.

Bármennyire is sok a gond az egészségüggyel, a mentő a megoldás. A civil kocsiban szállítás akár ronthat is a beteg állapotán.

2013. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4-es is valószínű, hallottam én már rendőrségi felvezetésről, igaz akkor 6 éves kisfiút harapott meg kutya elég rendesen, a család a leggyorsabbnak a saját autóval való bejutást látta legjobbnak, annyi lélek jelenléte volt az anyukának hogy felhívják a rendőrséget, és közlik hogy sietnek a kórházba. 2 faluval odébb csatlakozott hozzájuk az első rendőr autó, majd pár perccel később egy másik, közre fogták az autót és szirénával bevezették a kórházba, persze nem 90-el mentek, elég jól lépték a rendőrök is.
2013. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg gondolom az intézkedő rendőrtöl is ügg, bár én biztos a felvezetést választanám emberileg.
2013. júl. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Remélem, aki azt állítja, rendőrkénz továbbengedné, valójában nem rendőr. Az ugyanis, hogy szül és nem hajlandó várni a mentőre, mocskosul nem jogosítja fel arra, hogy a városban nagy sebességgel tucatnyi ember életét veszélyeztesse.


A kérdező hogy számolna el a lelkiismeretével, ha a szülő felesége miatt kisodródna egy kanyarban, és a buszmegállóban megölne hat gyereket? Ja, hogy ő Fittipaldi és Schumacher gyermeke, akivel olyen nem történik? Kötelet neki!

2013. júl. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kinyír egy-két embert, akkor majd utána reinkarnálódik a megszületett babában. Gyönyörű.

Amúgy azt sem tudom, hogy egy tiszta idegbeteg apuka egyáltalán mennyire alkalmas remegő kézzel-lábban volán mögé ülni...


Ha a rendőr korrekt, akkor mentőt hív vagy maga viszi megkülönböztető jelzéssel kórházba az illetőt. A büntetést én nem tartom valószínűnek.

2013. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Továbbengedni semmiképp sem...


Az semmi jóra nem vezet, ha a hátsó ülésen egy szülő, üvöltő anyuka, sofőr ülésen egy totálisan idegbeteg remegő apuka tolja neki a városba ahogy a csövön kifér...

2013. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6-os, nyugi, ez csak feltételezés, nem kell kötél meg nincs Schumacher se gyerekek a buszmegállóban.
2013. júl. 10. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!