Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tudok valahol jelenteni...

Tudok valahol jelenteni környezetszennyező járművet?

Figyelt kérdés
A Volános alvállalkozók ugye pár éve beszereztek egy jópár darabot ebből a kínai King-Long buszból: nekem magával a busszal nincs is bajom, eleinte szerettem is, de ahogy karbantartják őket, az szörnyű. Néha autópályán olyan (turbó?)zaj tör elő a motortérből, hogy nem hallod a melletted ülő hangját. lMikor meg elindul nálunk hegynek fölfelé olyan füstöt okádanak ki, mintha fával fűtenék a motorteret és hosszú percekig tisztán látható marad az eredménye. A huszonéves Ikarusoknál pl. soha nem láttam még ilyet. Van olyan hatóság, ahol tudom jelenteni, hogy "Héé, ezeket a buszokat lehet, hogy meg kéne nézni"? Elvileg EURO4-esek, de én kizártnak tartom, hogy ezek megfeleljenek a normának.

2013. júl. 9. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezeket áttolta a forgalomba helyezési procedúrán (akár egy-két nokiás dobozért cserébe), akkor gondolod, hogy foglalkozik velük valaki? Hiszen pont annak kellene tennie valamit, aki kiadta az engedélyeket!
2013. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!