Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nemrég lett jogsim még ki sem...

Nemrég lett jogsim még ki sem küldték. Milyen büntetésre számíthatok ha a vezetöi engedélyt igénylö papirral vezetek és megállitanak?

Figyelt kérdés
Nem èrtem mièrt nem lehet ezzel az okmánnyal vezetni, világosan rajta van minden
2013. máj. 19. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nem és kész.


[link]


Szerintem várd meg :)

2013. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy téged 45e vagy 90e Ft-ra megbüntetenk. De ha megnézed, az autó tulaját is megbüntetik, mert átengedte neked.
2013. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert olyan papírt én is nyomtatok itthon pár perc alatt. Nincs benne a jogosultságod a nyilvántartásban, megállít a policáj, előveszik a rádiót, lekérdezik a nyilvántartást - és fél perc alatt kiderül, hogy nem rendelkezel vezetői engedéllyel.

Ennyi: helyszínen 45e neked, de ha nem tudsz annyi pénzt befizetni pár napon belül (nem tudom most mennyi napod van rá), akkor 90e. Ha neked ér ennyit hogy kocsikázz egyet - de ugye csak az első rendőrig, mivel ha elkapott onnan tovább már nem enged vezetni - akkor csináld nyugodtan. Főleg így egy hosszú hétvége közepén, amikor a rendőrök többet igazoltatnak, hátha fognak részeget.


Szóval ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz. De utána ne gyere panaszkodni ha elkapnak és megbüntetnek 2-3 teletank benzin árára.

2013. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eltiltást is kapsz, minimum 1 évet, ha azzal a papírral vezetsz. Szóval ne vezess addig semmiképp. Csak kibírod, hogy megvárd azt a néhány napot, max 1 hetet.
2013. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!