Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » MIt szoktál hallgatni vezetés...

MIt szoktál hallgatni vezetés közben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Dedeee kevertem a kettöt.Slágeren a borosbocskor vagy kiaf*sz.......Azok uncsik.
2009. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Semmit. Nincs autóm.
2009. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

HÁT...

nekem mikor mien kedvem v...


12:27-es válaszolónak...

azért szerintem 400-500 W RMS-nél szerintem nem tudom h a zene mennyire alapzaj (háttérzaj)


;) legyetek jók...

2009. okt. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
59%

Reggel állat balázs vadon janival DANUBIUSON - állatok.

Először idegenkedtem tőlük, de most már tulajdonképpen ott ülnek az autómban, csak nem tudok beleszólni a hülyeségeikbe, pedig néha nagyon megcifráznám. Volt olyan, hogy a piros lámpánál állva úgy röhögtem rajtuk vagy velük, hogy a másik kocsiból kinéztek, én meg átszóltam: danubius! Majd láttam, hogy pár pillanat múlva ők is röhögnek, ott a másik autóban. Ez kell ide, nem a sok hülye politikus, vérforraló állami pénzrablási - BKV - hírekkel, meg reklám!

Zenében meg bármi, csak eget verő dobszólók legyenek benne, hogy szétessen az autó! Legutóbb egy arab sivatagi zenei cd-t szereztem be, BAROMI! Tuareg dobszólók, de olyanok, hogy leszakad az összes Duna híd tőlük!

2009. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Furcsa, hogy azt senki nem válaszolta, hogy "tucctuccot hallgatok ezer wattal a WV Golfomban, hogy mindenki hallja mekkora mélynyomóm van a csomagtartóban, s hogy én milyen fasza divatos szarságot hallgatok :)
2009. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
80%
Wáow :D nem cska én szoktam a kocsiba satrianit halgatni :D egyébként télleg nem jó ha a zene csak háttérzajként funkcionál
2009. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
vezetés köben semmit, mert nem fér be más a bukó alá
2009. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja a Danubiuszon én is jókat kacagok pedig csak 19 éves vagyok:DVan román manele zeném aztis szoktam de azt csak kéthavonta egyszer:D...Nos én utálom ha bömböl egy zene habáár jackonak vanegykét száma amit szeretek hangosan nyomatni:D
2009. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Általában NEO FM, a többi meg megy pendrive-ról.
2010. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
RAMMSTEIN!!!! MARILYN MANSON!!! KORN!!!
2010. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!