Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Süttő, Nyergesújfalu és Tát...

Süttő, Nyergesújfalu és Tát felé járnak a hókotrók?

Figyelt kérdés
Valaki aki ott lakik legyen szíves írjon vissza, köszi. :)

2013. márc. 14. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
járnak igen
2013. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
M1 életveszélyes, M7 több helyen le van zárva, káosz van, minek akarsz utazni?
2013. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Holnap reggel kellene.
2013. márc. 14. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:

A helyzet kritikus, több megyét és rengeteg mellékutat lezárt a rendőrség, szabadtéri ünnepségek elmaradnak, aki Ausztriába indult sielni, mind elakadt, egész buszok és autók állnak a hóviharban. Katasztrófa van! És ez nem hollywoodi film, hanem a valóság.

Ne indulj el sehová!

[link]

2013. márc. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, intézd úgy, hogy a napi két vonat egyikével utazz a régióba. Amíg így fúj a szél, semmilyen garancia nincs arra, hogy ha elindulsz autóval vagy busszal, oda is érsz reális időn belül. A hókotró sem tud ugyanis nagy csodát tenni, ha épp keresztbeáll előtte egy kamion...
2013. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég szegényesen járnak arrafelé, nagy a szél, amit eltoltak az pár percen belül sajnos visszakerül. Én ma délelőtt mentem azon a szakaszon Dorog-Nyerges és hát vért izzadtam az autóba mert oké hogy nincs nagy hó, de jeges, csúszós meg nagy a szél hófúvások vannak, és akkor maga a pokol az a szakasz. Ha nem sürgős ne indulj el.
2013. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam. Itt ahol lakom kijárási tilalom is van. Vasárnapra esetleg már összehoznak valamit. Remélem ezért a felkészületlenségért valaki felelni fog "odafent".
2013. márc. 15. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
A civilek szervezték meg a Facebookon, az Időkép és a HVG segítségével a mentést, másfél napig sehol sem volt a Katasztrófavédelem! Most még egy hóviharban, hideg autókban, élelem és víz nélkül kell kibírniuk egy éjszakát?! Ádert megetették a jó hirekkel, a fele se igaz! Bábolnánál legalább kétezren várják a segítséget az M1-en! Máshol se víz, se villany nincs, lemerülőben a mobiltornyok is. És a civilek mellett le a kalappal a Vodafone és a Tesco előtt! A hivatalosok Pintérestől csődöt mondtak.
2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak pár ismerősöm akadt el, de ők ismerősöknél, barátoknál meg tudtak szállni. Tegnap este még bíztam abba, hogy az éjjel alkotnak valamit, mert mostanában mindig ezt csinálják, hogy éjjel elkotornak mindent, hát most nem... Legalábbis itt ahol én lakom így szokták...
2013. márc. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!