Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valóban működnek a kamerák /...

Valóban működnek a kamerák / fényképgépek? Milyen tapasztalatotok van már?

Figyelt kérdés

Valakit büntettek meg már mert pl. lefotózták, ahogyan a piroson átment? Egy időben keringtek rém e-mailek, hogy hol vannak ilyen helyek bp-en meg egyéb nagyvárosokban, d eaztán hála isten én még megúsztam, pedig éjjel 2-kor amikor sehol senki, bevallom, nem szoktam ott állni 5 percet a pirosnál ...


Szóval vannak olyanok, akiket így felvétel alapján büntettek meg akár a piroson áthaladás, akár gyorshajtás miatt?

(most nem az ismert pályás kamerákra gondolok, az oké, hanem az állítólagosan a jelzőlámpákba szerelt fényképezőkrők alapján vagy közterületi kamerafelvétel alapján) ??? Nem vagyok az utak réme, de azért mgeesik, hogy átcsusszanok ...

kösz, tényleg nagyon kíváncsi lennék, mert én még nem hallottam snekitől, pedig nagyon rémsztegettek ezzel sokáig minket, aztán nemtom mi az igazság, vagy csak a régi hagyományos módon ez akkro igaz, ha ott van rendőr, aztán észre veszi ...


Jah és amennyiben igen, akkor ez manapság milyen pénzbírsággal jár ?


2009. szept. 12. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
azt tapasztaltam h zsinórban átmehetek a német rendszámommal az 5.-ik piroson de még a gyalogoson is anélkül hogy akár ejnye bejnyét kapnék :D És pályán alap a 250-es tiltásig gyorsulás, én gyúrok vazze, nem késhetek, aki meg hazai rendszámos az szív.
2009. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó de most komoylan kérdezem, akkor magyar rendszámmal egyértelműen szívás van ???
2009. szept. 12. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyu nagyokos, magyar rendszámmal meg anélkül is azért van a KRESZ h legalább megpróbálj aszerint közlekedni, azért hozták létre h a f*szlámák is eljussanak a-ból b-be. Még ha más nagyban köp is az egészre.
2009. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eyyyyy és senki nem válaszol a kérdésemre?

Szal igaza pletyka h X helyen vannak kamerák a piroson átmenők fotózására / felvételére ? Valaki kapott már így bírságot vagy csak ha a helyszínen megállít?

2009. szept. 14. 10:32
 5/5 anonim válasza:
Ismerősöm autópályán, gyorshajtásért kapott.
2010. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!