Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebben az esetben mi történhet?

Ebben az esetben mi történhet?

Figyelt kérdés

A párommal autóval mentünk főúton és egy ilyen földre bevezető út előtt elhaladtunk és ez után egy szirénázó rendőrautó kanyarodott ki onnét és utánunk indult,de eléggé messze voltunk már tőle mire kijött és lekanyarodtunk egy mellékutcán a házak között majd ott egy másik utcán is lekanyarodtunk és a rendőrautót már nem láttuk ez után.A párom szerint biztos,hogy nem utánunk jött.De én attól félek,hogy igen , de a párom szerint ha utánunk jött volna akkor látta,hogy hol kanyarodtunk le és ahogy végig jön azon az úton a másik kis utcában észre is vehette volna a kocsinkat mert egy kisbolt előtt megálltunk.Na meg szerinte nem mentünk gyorsan így nincs is rá oka ,hogy utánunk jöjjön.

Viszont szerintem kicsit gyorsabban mentünk (nem figyeltem az órát) és ahonnét kijött a rendőrautó ott nincs semmi, és csak mi mentünk a főúton mikor kijött, ezért én azt gondolom,hogy utánunk jött.De persze lehet,hogy valahová hívták,nem tudom.Ez tegnap történt, azóta idegeskedem rajta...


2012. aug. 18. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy oka lehet - de ha kifejezetten rátok utazott volna, akkor utolér és le kell húzódnod. Mondjuk nem tudom mennyivel utánatok jött ki, de ha max. pár másodperc telt el, akkor így-is úgy-is el kellett volna engednetek, én nem hiszem, hogy miattatok lett volna.
2012. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Riasztáshoz ment, ha utánatok ment volna akkor utol is ér, hidd el. :)
2012. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha rátok utazott volna nem tudtátok volna "lerázni"
2012. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

felesleges idegeskedni. Ha ő meg akart volna állítani akkor azt észrevettétek volna.

Ha gyorshajtókra vadászott volna akkor minek ment volna utánatok? Kocsiban ott a radar, készül a fénykép, megy a csekk. Ezért nem kezd el üldözni senkit.

2012. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!