Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményed rendőrők...

Mi a véleményed rendőrők teljes utzárral igazolnak mostanában egyre suruben . pest megyében tegnap ellőt 5000 gépkocsit néztek, fix pénz táblázat linket raktam nézd átt?

Figyelt kérdés

példa szabolcsban már 2 szer volt teljes utzár !

most meg pest megyében volt tegnap előtt, 5000 gépkocsit ellenőriztek á tol z ig átvizsgálnak mindent papirok kocsi utasok adatai papirjai.

franciáknál rendszeresen van ilyen 10 20 rendőr le blokol és ellenőriz ,de nem mindenkit ha nem hasra utve melyik kocsi nem szimpi.

.....................................fix táblázat link igy vezess.........

[link]



2012. jún. 9. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem aztán ellenőrizhetnek, a kocsival, papírokkal minden rendben van, a legnagyobb szabályszegésem, hogy néhol 50 helyett több, mint 55-el megyek, de azt se a rendőrök szeme láttára.
2012. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amugy 2szer rövid időn belul elkapnak valamivel 3 jára ha jol tudom ,elveszik a jogsit ?de nem tudom menyi időre ...
2012. jún. 9. 10:33
 3/6 Napkiraly ***** válasza:
kell nekik a lé mer vizó már nem fizet
2012. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szemetek inkább a kopasz Audis nagyhalakat akasztanának le,mint a 47 ezre ft-ból élőről húzznák le az utolsó fillérjét.

de az a baj hogy az Audis előveszi csikkzsebből a köteg Deák arcképet és le van tudva a dolog.mehetsz tovább,még pontot se kapsz,makulátlan vagy.

2012. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell a pénz a politikusok zsebébe mert még fér beléjük..
2012. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben a rendőrárváknak gyűjtöttek. Legutóbb kijelentették, hogy nem fizetnek nekik. Állam bácsi nem pénzeli a rendőrséget úgy mint régen, rendőrségnek kell saját magát fentartani.
2012. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!