Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Beleülhetek a Ryanairbe...

Beleülhetek a Ryanairbe biztonságosan?

Figyelt kérdés
Szóval találtam jegyet 2000Ftért odavissza Londonba. Ez több ezer km és mégis olcsóbb, mint amennyiért kijutok a reptérre. Nekem ez fura. Mert azt ne mondja nekem senki, hogy a kaján spórolnak 35-40.000Ftot, mert kiröhögöm. Szerintem itt más fontosabb dolgokon is spórolnak, pl. a karbantartáson, nem lesz ennek jó vége.
2012. máj. 30. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Plusz reptéri illeték, stb. Így azért kicsit több lesz.
2012. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg vigyázz a poggyászod méretére és súlyára, ugyanis ha túllépi a megengedettet vagy amire befizettél, akkor megbüntetnek, és háromszorosát is kifizetheted egy ilyen baki miatt! Ebből is jó bevételük van!
2012. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A reptéren meg lehet várakoznod kell, ha késik az idetartó gép, ami téged visz tovább! Ugyanis úgy számítják ki, hogy ellenőrzés után szálljon fel mindjárt, és ne várakozzon a gép órákat a reptéren, mert az is sok pénzükbe kerülne. Itt is spórolnak!
2012. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a karbantartáson spórolnak, nyugodj meg. A légitársaságoknak nem éri meg, hogy rozzant gépekkel furikázzanak, mert többek között az üzemanyagköltség is magasabb úgy. Ráadásul eléggé szigorú szabályok kötik őket, ezzel nem nagyon játszanak.

Viszont az étkezésen és a karbantartáson kívül még millió helyen lehet spórolni. Például külön számolják fel a biztonsági átvizsgálás díját (ami amúgy kötelező, tehát nem úszod meg), a kézipoggyász mérete minimális, a nagyobb táskákért már külön kell fizetni (Londonba meg csak nem egy nejlonszatyorral mész), a szabad ég alatt várjátok a gépet (ez a legolcsóbb), nem a legjobb helyen lévő, ezért legdrágább repterekre repülnek (pl. a Ryanair nem a drága Heathrow-ra vagy Gatwickre fog röptetni, hanem a számukra olcsóbb Stanstedre, aztán juss be a városba, ahogy sikerül). Aki hozzáértő, az majd mond több okosságot is, nekem csak ennyi jutott eszembe.

2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a 2000 Ft-os jegyár csak reklám. Ha viszel csomagot, stb, akkor bőven 15.000-20.000 Ft lesz a végösszeg.


Gyakorlatilag ha nincs valami nagy akció, akkor soha nem utazom fapadossal, mert ha minden rejtett költséget(adminisztrációs, díj, csomagdíj, elsőbbségi beszállás, stb) beleszámolok, akkor már nem biztos hogy megéri a sok kényelmetlenség. Viszont ha valaki hosszú hétvégére megy mondjuk Milánóba, csomag nélkül, stb, annak megéri.

2012. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!