Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi idő múlva küldik ki a...

Mennyi idő múlva küldik ki a büntetést, ha rossz helyen parkoltam? Nem biztos, hogy felvettek.

Figyelt kérdés
Megállni Tilos tábla volt, sajnos nem vettem észre. Nem tudom, hogy a köztéri kamerák felvettek.

2012. máj. 30. 08:46
 1/7 Ágh Ferenc válasza:
olyan 10-30 nap között.
2012. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Jaj a 30 nap sok. Reménykedek, hogy nem vettek fel. :-(

2012. máj. 30. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyetlen alkalommal kaptam olyan büntetést az évek alatt, amikor utólag küldtek büntetést. Pedig van összesen 17. Na nem mint parkolási, de van közte elég. Köztéri kamera alapján egyébként ilyennel nem foglalkoznak. Ez inkább lakótelepeken szokás, ahol Margit néninek nem tetszik, ha a fűre állsz, mert ott vannak a hülye fenyőfái, amiket szeret nézegetni. Ha megbüntettek volna, azt látnád a szélvédődön ilyen esetben. Jómagam is rengetegszer álltam meg megállni tilos táblánál és semmi büntetés nem jött. Ne aggódj te sem!
2012. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ágh Ferenc válasza:
Sajnos van olyan tapasztalatom, amikor bizony használták a kamera felvételeit. Éppen most küzdök egy járdán való parkolás miatt, mert a kamerából nem látszik, hogy rokkant igazolvánnyal álltam ott! Mióta a Szombathelyiek intézkednek elég következetesek, csak abban lehet reménykedni, hogy nem vettek észre!
2012. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Isten beszéljen belőled. Kb. 12-14 napja történt, azóta nem jött papír.

1 órát állhattam ott és az üzlet tulajdonosa mondta, hogy őt is megbüntették. Sajnos nekem is vannak rossz tapasztalataim, úgyhogy mindkettőtöknek igaza van. Remélem én is hogy nem kell aggódnom, mert betartom a szabályokat, figyelek másokra. Nem úgy mint mások a Tesco parkolóba, amikor átállnak a másik térfelére. Biztonságos, büntetésmentes :-) közlekedést mindenkinek.

2012. jún. 7. 15:12
 6/7 anonim válasza:

Tudnátok abban segíteni, h hogyan kell leróni a jegyző felé illetékbélyegben a parkolási bírságot?

Nem kaptam meg a sárga csekket, csak 1év elteltével a bírósági határozatot, h vagy elzárás vagy illetékbélyegben a jegyzőnek leróni. Kifizetném én, de fogalmam sincs, hova ragasszam az illetékbélyeget. Megköszönném,ha valaki segítene!

2012. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Postán érdeklődd meg. Úgy tudom, ott kell megvenni az illetékbélyeget. A jegyzőnek pedig mutasd be és Ő megmondja kell e vmit csinálni vele.
2012. júl. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!