Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megbüntethetnek engem is?

Megbüntethetnek engem is?

Figyelt kérdés
Kamionos vagyok és utasításra kellett felszerelni a kamionunkba mágnest.elkaptak nem én vezettem.De engem is megbüntettek.Szabályos ez?én mondtam a kollegának ne menjen ki közutra tehát teljes mértékig az ő hibája,hogy elkaptak.Megúszhatom?
2009. jún. 25. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Milyen mágnest?
2009. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ez az: [link] vagy vmi hasonló.
2009. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mágnes ami a Tachográfot megzavarja és megállítja mi pedig mehetünk anélkül,hogy mozogna.Tehát nem megy a vezetési idő
2009. jún. 25. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Pihenőidő be nem tartása, gratulálok!

Utána meg majd elalszol vezetés közben és nekimész egy embernek!

300.000-400.000 Ft-os fizetés nem elég?

2009. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez nem az én ötletem volt hidd el hanem fönöki parancs

amit most persze nem ismernek el

ha meg nem tudsz a kamionozásról nem kell választ írnod ugyanis ha az egyik vezet a másik alhat mellette.Ez nem egy kezes okostojásbarátom hanem 4kezes de gondolom fogalmad sincsen arról miről is beszélek.Ugyhogy ha nem tudsz válaszolni inkább ne reagálj.köszi

2009. jún. 25. 20:39
 6/9 anonim válasza:
Még neked áll feljebb??? Te nem tartod be a szabályokat, amik azé vannak hogy ártatlan emberek ne halljanak szörnyet a hibátokból. Szánalmas...
2010. jan. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha elolvasnád a kommentemet akkor talán megértenéd de sajna elég értetlennek tünsz.Ugyhogy teljesn mindegy mit írok.Amikor olyan országban élünk ahol a szabálybetartás nem ismert nem tudom mit vered magad a földhöz??

De nem is érdemes rád szót fecsérelni amíg nem tanulsz meg olvasni.Mint írtam már míg az egyik vezet a másik alszik míg a másik vezet akkor meg én alszok.Tehát magyarul mindenkinek megvan a pihenőideje csak a kamion nem áll meg.De nekem aztán mindegy okoskodhatsz itt tovább.Nem sokra mész vele.Majd szólj ha megértetted a kérdést és a kommenteket.üdv

2010. jan. 18. 19:30
 8/9 anonim válasza:

Tévedsz!

Azok a szabályok azért vanak, hogy a tagállamok közöt a versenyszerűség szabályozva legyen. Magyarán ne vigy el az összes német fuvart a sok éhenkórász keleti. Továbbá a munkáltatók ne hajtsák szét az embereiket, belehajtva a kimerültségbe, az azzal járó veszélyekbe.

Egy éppeszű ember nem megy a halálba. De ha küldik, akkor lehet, hogy tovább feszegeti a saját kitartóképességének határait mint kellene.

Az szabályozva van, hogy egy orvos műtét előtt hány órát köteles pihenni? És az, hogy reggel be dobhat e egy felest, hogy ne remegjen a keze?

Semmi közöd hozzá, hogy ki mennyit keres. Te ki bírnál 5-6 hetet a családod nélkül?

2010. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Üdv! Mindenki a kamionosokat hozza példának, hogy nem tartja be a pihenőidőt! Én még csak most készülök jövőre talán kamionozni, de rengeteget dolgoztam külföldön és idén is és sokszor 12órás munka után indulnak haza az emberek és lecsavarják azt a 12órás utat még a műszak mellé és csak tankolni és wc-re állnak meg hogy előbb hazaérjenek igaz ezt nem 40tonnával teszik hanem személyautóval,de akkor is ugyanolyan balesetet tudnak okozni ők is, úgy hogy mielőtt a kamionos pihenőidőt nézzük előtte söprögessünk a saját házunk tájékán is egy kicsit....
2011. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!