Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyakori a rendőri forgalomirán...

Gyakori a rendőri forgalomirányítás?

Figyelt kérdés

Még nagyon kezdő vezető vagyok.

Felmerült bennem ez a kérdés minap, hogy gyakori-e a rendőri forgalmirányítás a kereszteződésekben vagy ez elég ritka?

És légyszi azt is irjátok le, hogy hogyan jelzi a rendőr, hogy mehetk-e vagy nem és hogy mikor mehetek balra v. jobbra?


2009. jún. 24. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
31 év alatt összesen egyszer fordult velem elő. A jelzések jelentéseit pedig a tanfolyamon elmondták.
2009. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
20:31 - Te se sokat vezethetsz, vagy vidéki vagy. Pesten azért elég sokszor lehet tapasztalni, hogy rendőrök irányítják a forgalmat. De nem kell félni tőlük egyszerűek a jelzések.
2009. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló hogy elfelejtette, hogy ő is volt kezdő!

Más az elmélet és más a gyakorlat, mintha ő nem tudná!


Ne félj, menni fog. én 10 év alatt egyszer futottam ilyenbe. Ha nem Te vagy az első, mész az előtted levő után, ha Te vagy az első, ne aggódj a rendőr egyértelműen fogja mutatni, hogy hova érkezz. Bízz magadban!

2009. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtasd ki ezt a kérdést! Ha neadjisten tényleg rendőr irányítja a forgalmat és Te pont az ő orra előtt lefulladsz az autóddal, akkor mutasd meg neki a kinyomtatott dokumentát! Ha megbüntet megeszem a sapkámat!
2009. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!