Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen "necces" helyzetetek...

Milyen "necces" helyzetetek volt, amiből nektek köszönhetően nem lett baj?

Figyelt kérdés
Ma délután az M3-as bevezetője előtt a mögöttem jövő fekete merci (rendszáma alapján még bejáratós, annyira új) kivágott, majd egész egyszerűen rám húzta az autót. Szerencsémre sikerült baj nélkül megúszni a dolgot, de még csak egy villantás, vagy kézlegyintés sem volt, hogy bocsi... Utána egész egyszerűen átment a másik sávba és a pálya melletti benzinkút felé kanyarodott. Rettenetesen ideges lettem, legszívesebben utána mentem volna, és jó alaposan megagyaltam volna a buta k.rvát.
2009. jún. 12. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma történt velem is: bekanyarodtam egy egyirányú utcába és abban a pillanatban kivágott előttem egy kerékpáros lány. Vagyis addig a menetiránnyal ellentétesen jött. Ha lassabban reagálok...
2009. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétsávos úton a csöves fószer a zebrán, neki piros lámpánál húz maga után egy egy fél háznyi RŐZSEköteget. Utolsó pillanatban sikerült megállni. Még annyit se büfögtt hogy köszönöm, és vitte a fát a kis hajlékába. Ez Budapest belváros ráadásul!
2009. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen előfordul, hogy az erőszakosabb (hogy ne mondjak csúnyábbat) vezetők nem adják meg az elsőbbséget. Ha én is ragaszkodnék a magam igazához, ronda dolgok következnének!
2009. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első forgalom órámon volt olyan mint neked,mmint a kérdezőnek cak nem autópályán.A kis pöpi fogta és index minden nélkül előzni kezdett és rámhúzta a kocsi orrát,hirtelem szívbajt kaptam de aztán gyorsan lejjebb húzódtam és egy hangos duda és qurva anyád kíséretében megúsztam a szitut.Szegény oktató meg csak nézett,de aztán megdícsért XD
2009. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentünk valahová és a következő útszakaszon ( [link] ) mentünk a kék autóval és nem lehetett belátni az utat és majdnem beleszaladtunk a teherautóba. Nagyon megijedtem. (A barna az vasúti felüljáró.)
2009. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát, egyik szitut sem irigylem.

Örülök, hogy senkinek sem esett semmi baja. Nem is feltétlenül az autó miatt (ez az egy autónk van, nem lenne jó összetörni), de mellettem volt a kollégám, pont őt kapta volna telibe. A másik oldalon meg engem a szalagkorlát.

Nem is értem, mi játszódhat le az ilyen hülye, felelőtlen emberek fejében....

2009. jún. 12. 17:52
 7/9 anonim válasza:
100%

Ma velem is történt ilyen eset.


Városban két sávos úton, mellettem levő autó szépen sorolt át az én sávomba de semmi hátranézés vagy valami, szerencse, hogy a helyén volt az eszem és lefékeztem persze serény duda szó mellett..de még csak észre se vette magát a hölgyike :S

2009. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én azért a helyedbe utána mentem volna,nem veszekedni csak megkérdezni tőle hogy ezt mégis hogy gondolta.
2009. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem és a kocsimmal is történt egy csoda.

Bevásárlásból jöttem haza a Szentenrei útról fel az Árpád hídra a külső sávban. A kanyarból lefelé,majdnem a végén az utolsó pillanatban vettem észre egy hatalmas,legalább 50x50-es gödröt.Fékeztem,mint állat,az egész cucc beborult a két első ülés közé.Életemben nem fékeztem ekkorát.Az volt a szerencsém,hogy elég messze jött a következő autó,így ő már meg tudott állni,meg a többi mögötte lévő is. Bele sem merek gondolni,hogy mi történhetett volna,ha nem tudok megállni. A kocsi,a mögöttem lévők,meg persze én...Amikor hazaértem, azonnal bejelentettem a kátyuvonalon és másnapra -hihetetlenül gyorsan-már ki is javították.

2009. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!