Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor engedték meg a szüleitek...

Mikor engedték meg a szüleitek, hogy a családi kocsival egyedül menjetek el valahova? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Kb. a jogsi megszerzése után két hónappal. 17 éves voltam akkor.
2009. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ahogy megjött a jogsim aznap mentem egyedül, este. Barátomat leptem meg ezzel : ) De Apát hívnom kellett, mikor megérkeztem, hogy minden rendben van -.-" :D


Nani

2009. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem mindig ült mellettem szüleim valamelyike, kb fél évig jogsi szerzés utánig, amíg meg nem bizonyosodtak, hogy jól vezetek. Amúgy 18 éves lehettem amikor először odaadták.
2009. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
A kérdésed alapján jöttem rá, hogy én soha sem vezettem a szüleim kocsiját egyedül. 18 voltam, amikor meglett a jogsim, májusban, szeptemberben már az első férjemmel éltem, akinek volt autója és azt vezettem. Párszor vittem ide-oda a szüleimet hétvégén, amikor otthon voltam az ő kocsijukkal, de mindig valamelyikük benne ült :) Mondjuk én soha nem is kértem tőlük. A két nagyobb tesóm még volt, hogy el is lopta az autót, hogy furikázhasson.
2009. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
20 évesen lett jogsim, de már előtte jól vezettem. Nem sokra rá lett saját kocsim is. Úgyhogy én elejétől fogva mentem vele egyedül.
2009. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Pár hónapig biztos nem adták oda a kocsit, aztán egyszer-kétszer mentem egyedül, de nem volt jó, féltem, aztán még utána pár hónapig megint ült mellettem anyukám.
2009. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 éves vagyok,de a családi autót a fater nem adta még ide,csak ugy ha ő is benne van,csak a sajátommal mehetek egyedül,amugy jól vezetek,nem volt még balesetem,igaz elég sportosan nyomatom neki,de összességibe nincs gond a vezetésemmel.

A sajátommal bármikor,bárhova mehetek egyedül!

2009. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 hete van jogsim családi kocsit nem bizzák rám de nemis szeretem azt vezetni ezért vettem egy sajátot amit nemkell sajnálnom és azzal már másnap egyedül mehetem mindenhova.
2009. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
két éve várok rá, most vagyok 19 éves, de nem sok esélyt látok a dologra:D viszont lassan összejön a lóvé a sajátomra:D
2009. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19 és fél voltam mikor jogsim lett,kb 4 hónap után mentem egyedül...de előtte apuval vezettem mindenhova...autópálya,pest meg ilyenek.
2009. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!