Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan kell befizetni a...

Hogyan kell befizetni a büntetést?

Figyelt kérdés
Még tavaly novemberben volt egy kisebb koccanásom, amit nem vettem észre, de a másik autó tulajdonosa feljelentett. Másnap megtalált, elismertem a felelősségemet, biztosító nélkül rendeztük a kárt (20 ezer forintot kért), ennek ellenére a rendőrség csúnyán megbüntetett. Csökkentést és részletfizetést kértem, és kaptam, de nem tudom, milyen módon kell befizetnem a részleteket. Amit a rendőrség küldött ki szelvényt (amire az illetékbélyegeket kell ragasztani), azon a teljes összeg szerepel.
2009. máj. 8. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megkapod a részletfizetési kedvezményt (legtöbbször megadják) akkor küldenek ki több kisebb csekket,és azokat kell befizetni.


Mondjuk velem már régen történt, hogy nagy büntit kellett fizetnem. Akkor még olyan ronda sárgásbarna lapokat kaptam, amire a postán illeték bélyeget kellett ragasztani, és a bélyeges felét feladni nekik ajánlva, a másikat meg visszakaptam lepecsételve.

2009. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is olyan csúnya lapot kaptam, de azon még a teljes összeg szerepel. Akkor érdemes a csekkre várni? Május 20 az első fizetési határidő.
2009. máj. 8. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jobb lenne felhívni öket?
2009. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!