Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megiszok egy alkoholos sört....

Megiszok egy alkoholos sört. Rődner azonnal megfog. Mennyi időre veszik el a jogsim?

Figyelt kérdés
Fikció... ne bántsatok :)))
2011. szept. 3. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Az azonnalt úgy értem hogy már felszívódott.
2011. szept. 3. 18:52
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha a Rődner ( [link] ) megfog, mondani lehet neki, hogy be lehet csókolni. egy szaros biztonságiőr talán csak ne büntessen. ha rendőr fog meg, akkor olyan két év jogsi nélkül...
2011. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszi, csak vicceltem a rődnerrrel, mióta Székesfehérváron látom a Rődneres skodákat, azóta minden rendőr nekem rődner...

Szóval két év?? Az durva...

2011. szept. 3. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lósz@rt két év!


Egy sörért 60.000 pénz + 1-2 hónap eltiltás.

2011. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit álljunk már meg!!Ez nem úgy működik,hogy 1 sör x ft,2 sör y ft.....

Attól függ,hogy a szonda mit mutat.Minden ember másként reagál az alkoholra!Sok függ attól,hogy mit ettél előtte,utána,hány kg vagy,milyen izmos,ffi v nő...

Egy férfi csontosabb,ezen több izom tapad meg,az izom pedig több alkoholt zár magába.Ha egy 100 kg-os izmos és egy 100 kg-os túlsúlyos ffi ugyanannyi alkoholt fogyaszt el,a szonda szerint a túlsúlyos ittasabb lesz,mivel mint írtam,az izom több alkoholt magába zár!Tehát ezt így nem lehet megmondani,minden ember eltérően reagál az alkoholra!

Vagy még egy egyszerű példa.2 ember közül az egyik naponta megiszik 10 sört,a másik életébe nem ivott.Megisznak mindketten 4 sört.Kin fog jobban meglátszani??Mert szerintem azon,aki sohasem iszik.Pedig ugyanannyi az alkohol mennyisége!

2011. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09:59


Ez nagyon szép levezetés volt. Igaz, hogy a kérdéshez semmi köze, de azért hasznos volt.

2011. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Janzi


A kérdés úgy szólt,hogy "...mennyi időre veszi el a jogsimat?"


A válaszom a hozzászólás 3. mondata...Attól függ,mit mutat a szonda. :)

2011. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos 1 sör MINDENKINÉL 0.8 ezrelék alatti ittasságot fog okozni.


Mondom, szép a levezetés, csak a kérdés szempontjából mellékes.


Amit még elfelejtettem, nem mindegy, hogy kocsival, vagy bringával kapják el. Bringánál 30.000, kocsinál 60.000 ft a bírság. Az eltiltás mértékét a szabálysértési előadó dönti el.

2011. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!