Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elvileg büntethetnek ha jogsi...

Elvileg büntethetnek ha jogsi nélkül (nincs) vezetek földúton autót?

Figyelt kérdés
17 vagyok és jó lenne ha ki tudnák menni egy keveset gyakorolni a vezetést mert még amatőr szintet sem ütöm meg.
2009. ápr. 15. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Közúton, ha az földút is akkor is büntethet, magán úton nem. Gyakorold a vezetést, az arra kijelölt rutinpályán.
2009. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fecc ***** válasza:
39%
A kutya nem fog hozzád szólni ha kimégy az autóval a határba gyakorolni,ideális hely.
2009. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Én még sosem láttam a határban rendőrt. Ha nem mész rá rendes közútra, szerintem semmi bajod nem lehet ebből.
2009. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem hulla felesleges kimenni a határba gyakorolni kezdőnek. Ugyanis ilyenkor még ahány autó, annyi kuplung, tök zavaró lesz utána az oktatóhoz beülni, úgyis újra kell tanulni, meg lehet hogy rosszul fog beidegződni pár dolog szal felesleges szerintem. Közlekedni meg úgyis csak oktatás után, gyakorlattal fogsz megtanulni.
2009. ápr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első válaszoló írta az úgy helyes
2009. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaa hát sajna a földúton is előfordulnak a rend őrei, egy ismerősömmel esett meg az eset miszerint földúton ment kocsival, és a kukoricás és kaszáló közül kiugrott a rendőr és igazoltatta...

Az ismerős egy belevaló nagyszájú csajszi volt és megkérdezte hogy ugyanmár mér pont itt igazoltatják (de lehet hogy sebességet is mértek) erre a zsaruk közölték hogy hát csend nyugalom békasegg...:-)

Szóval nem tudom...

Régen én is földúton gyakoroltam Apummal.

De manapság már ez is rizikós úgylátszik.

Jaa és a kérdésedre válaszolva, szerintem büntetnek is...elvégre az is közterület...vagymi...

Üdv.

2009. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősömet megbüntették, mert földúton gyakorolt (természetesen jogsi nélkül). Sok esély nincs rá, hogy bárki is ott ellenőrizzen, de az ördög sosem alszik. Tudom javasolni gyakorlás céljából a rutinpályát, általában egészen minimális összegbe kerül.
2009. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok akkor az lesz. nem merem kockáztatni
2009. ápr. 17. 19:38
 9/13 anonim ***** válasza:

A szabály ugy szol ( ha jol tudom XD ) hogy ha az a földút a te, szüleid saját magánterülete, és elvan keritve szal zárt kapuk mögött akor nem büntethet meg...

ha nem magánterület és te vezettél akkor neked ott nem lett volna szabad vezetni

2010. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tanpályán sem lehet felügyelet nélkül garázdálkodni.

Földúton veszélyes, mert nem számítanak, nem vigyáznak a tanulóra.

Egyedül semmiképpen!

Kisforgalmú környéken óvatosan belefér, de a parkolgatást a "centiméter meneteket" érdemes gyakorolni.

2010. jún. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!