Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire forgalmas helyeken...

Mennyire forgalmas helyeken kapcsolják ki?

Figyelt kérdés
Mennyire forgalmas kereszteződésekben kapcsolják ki esténként a jelzőlámpákat úgy hogy csak sárgán villognak? Mindenhol igy csinálják? Amugy ezt miért vezették be?
2011. júl. 9. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan mi alapján, azt nem tudom, de a nagyobb kereszteződésekben nem kapcsolják ki. És azért, mert este tíz után annyira kicsi a forgalom, hogy hülyeség lenne a pirosnál állni percekig, miközben sehol senki a környéken.
2011. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is 10 után, de legkésőbb 1 után még az Üllőin is kikapcsolják.
2011. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így igaz éjjel mindenhol ki kapcsolják mert tényleg baromság percekig állni a pirosnál, azért vannak a különféle szabályok hogy ebben az esetben ez lép életbe és gyorsabb lesz a közlekedés, csak akkor hagyják kapcsolva legalább is nálunk így van ha van valami nagyobb rendezvény és tudják hogy még éjfélkor is lesz nagy forgalom.
2011. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
errefele már 8-kor kikapcsolják
2011. júl. 9. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
itt bizonyos helyeken,(szolnok) kikapcsolják hétvégén délután is, mert semmi forgalom, de forgalmas helyeken bekapcsolva marad
2011. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pesten pontban 11-kor kapcsolják ki. Volt, hogy mentem egy úton, nyomtam neki annak ellenére, hogy láttam piros a lámpa, mivel láttam, hogy pár másodperc van 11-ig. És tényleg kikapcsolták. nagyobb forgalmu kereszteződések, mint pl. Hungária körút, Kerepesi út, Váci út, mennek egész éjjel. Egyébként ez egy jó ötlet, mert egyrészt megtakarítják azt a sok elektromos áramot, másrészt pedig mi is megtakarítunk egy kis benzint, hogy nem kell állandóan megállni, majd ismét elindulni és sokkal gyorsabban célhoz ér az ember. Rengeteg olyan hely van, ahol pl. lassítani sem kell, mert védett útvonal.. Stb.
2011. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!