Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyakran szoktak félreállítani...

Gyakran szoktak félreállítani ellenőrizni?

Figyelt kérdés

Mert egy csomó embert megkérdeztem, hányszor állították meg ellenőrizni, amióta van jogosítványa.

És a legtöbbje mindennap vezet, és kb 85%uk azt mondta 10-15 év alatt kb 2.szer állították meg.

Most akkor a rendőrség csak úgy van, vagy csak Ők a mázlisták?


2011. máj. 23. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
2-3 hetente kb. A diszkók körüli utakon mindig kinn állnak a tetvek.
2011. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szinte hetente, a legdurvább az volt, amikor még utánam is jöttek.. (megfordultak úton és úgy..)
2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, az autósok nagyrésze egész ritkán találkozik velük.

Aztán vannak olyan szerencsések mint én, akit legritkábban kéthetente. A rekordom eddig egy szombaton 50 km alatt 3 igazoltatás, pedig nincs fóliázva a kocsi, lemezfelniken vannak a gumik és úgy általában semmi kihívó nincs rajta.

2011. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fél évente egyszer kb. dehát ez (is) a dolguk... , A rendőrség meg nem csak úgy van, ha nem lenne a házadat is ellopnák a segged alól :) ezért nemhiszem hogy valaki mázlista lesz, akinek nincs mitől félnie miért ne állna meg?
2011. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyszer egy hétig jártam hugomért szorakozhelyekre(cserediák csaj volt itt őt szorakoztatták) és gykarolatilag minden éjjel megállítottak ugyanott. a 3. alkalom után megjegyeztem h srácok az előző 3 napba megállítottatok ellenőriztétek a kocsit szondát fujattatok velem és nem találtok semmit gondoljátok fogtam magam és mikor 4. szer jövök ugyanarra ugyanakkor direkt benyomok?:D modnták h ja végülis logikus érvelés azota mikor őket látom kinnálni már csak integetünk egymásnak...amugy normálisan kb félévente egyszer ha megállítanak. nem steszek különösebben
2011. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2év alatt 1x öv miatt. 10e.
2011. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokszor álítottak már meg, mert gyakran autózom éjszaka. De volt már olyan is, hogy azért állítottak meg, mert tetszett a rendőröknek az autóm:DD
2011. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem 2 év alatt 3 szor állítottak félre. 2szer szokásos ellenőrzés papírok "átnyálazása" szonda stb... 1-szer pedig azért mert hiányzott az egyik lámpa búrám hála egy idióta szőkének aki tanult vezetni...Azért állítottak félre hogy közöljék ezt velem meg szerintem nagyon unatkoztak, aztán elmondtam a zsaruknak hogy mivan mondták hát igen rengeteg ilyen ember van aki jogsi nélkül járkál "gyakorolni" kicsit jópofiztam velük aztán spuri el.
2011. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zsolttötötötötö válasza:
Mikor FUck cops-os pólóban járok akkor kb hetente ellenőriznek.....nem is értem miért....
2011. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Évente kb 2 szer. KPM-es ellenőrzést nem is tartom nyilván..
2012. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!