Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni a KRESZ-T?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 22:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az nagy baj, ha a KRESZ órán nem tanultatok sok midnent. Én úgy mentem KRESZ tanfolyamra hogy a könyvet már többször átolvastam, majdnem az összes szabályt tudtam. Mégis rengeteg dolgot tanultam. Sok olyan dolog előkerült ami a könyben nincsen benne, ugyanis ma már a kresz könyv gyakorlatilag lecsökkent a jogszabály szövegére. Szabály értelmezést alig tartalmaz, azt meg pláne nem, hogy adott szabály alkalmazása a gyakorlatban hogy néz ki.


Az oktatáson pedig pont ezek kerültek elő, amik nincsenek benne a könyvben. Sok esetet végignéztünk hogy mit ír a könyv, és mi a valóság, sok hasznos tipp milyen szituban mit érdemes csinálni, stb....

2011. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
A KRESZ logikusan illeszkedő szabályok gyüjteménye!
2011. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
létezik egy olyan, hogy kresz-kérdések könyve. az újabb kiadásokban már ugyanazok a kérdések vannak amit vizsgán is kérdeznek(pl a tavalyi módosítások). Nekem a kresz-el összeegyeztethetetlen a logikám és bonyolultabb kérdésnél sose értettem egyet a megoldással, de volt más út is: ami feladatot egyszer megoldok azt nem felejtem el. Úgyhogy megcsináltam sz egész feladatos könyvet(csak az utolsó oldalaknál vettem észre hogy a kamionos részt oldom már:P), így tettem sikeres vizsgát egyetlen egy hibapontal(a 75-ből 74 pontom lett). Szóval lehet ezt is csinálni.
2011. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Először is írtad h izgulsz előre. Nem szabad. Csak a monitor és te lesztek, senki nek fog nézni. Újabban tudtam meg hogy ha a "tovább" gombra nyomsz a végén ugyanazt a kérdést kapod meg szoval "elpasszolhatod". (de az időre figyelj ugyanannyi marad nem kezdi előről az egy percet.)


Bocsi ez csak ilyen mellékes volt.


MINDENKÉPPEN VEGYÉL TESZT CD-T !!!! Azzal szokod a helyzetet. Szerintem az a leghatásosabb, ha mondjuk rábízod nagymamára a gyereket/gyerekeket. És van időd nyugodtan csinálni. Én azt mondom egy huzamban csinálj sokat...tehát mondjuk hétvégén egy délután v. délelőtt. Így jobban összeáll fejben, mert sok szabály egymásra épül és jobb egy "rész" végén abbahagyni.


Igazuk van az előttem szólóknak sok a logikus szabály, de vannak tök hülyeségek is. (A műszaki dolgok egy részét, mivel nő vagy elég ha bemagolod mert úgyis a párod fogja javítani a kocsit :). SOK SIKERT !

2011. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, h megfelelő elhatározzással rendkívül könnyedén és gyorsan meg lehet tanulni. Ha mindennap foglalkozol vele 1,5-max 2 hét alatt simán megjegyzed! Mellesleg nem árt ha beszerzed azt a programot amivel vizsgázol.
2011. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én például nem olvastam el a könyvet, de megvettem! Nekem elég volt az, ahogy a KRESZ előadásokon figyeltem és ott megtanultam mindent!
2011. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

én végigültem az "iskolai" oktatásokat (itt kb. a tananyag felét vettük Oo), ott kaptam egy programot gépre (KRESZ egyéni gyakorlóprogram), azon kb. egy héten keresztül csináltam minden nap kb. 3-4 "vizsgát", és így a könyvet el sem kellett olvasnom..

Ez mopedes jogsihoz volt, szóval kevesebb, mint az autós... Csütörtökön sikerült elsőre a vizsga (Y)

Sok sikert!

14/f

2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.utolsónak gratulálok!!!
2011. máj. 24. 21:27
 19/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :D
2011. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ma vizsgáztam és elsőre sikerült:-D(69pont)
2011. jún. 16. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!