Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol a legkönyebb közlekedni...

Hol a legkönyebb közlekedni friss jogsival?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerösöm most szerezte a jogsiját.Kiváncsi vagyok a véleményetekre.Állítsátok sorba ugy,hogy a legkönyebb legyen elöl.Helységek:Budapest.Miskolc.Debrecen.Székesfehérvár.Szeged.Pécs.Dunaújváros.Mór.Szekszárd.Sárbogárd.Veszprém.
2011. febr. 18. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minél kisebb sík terepen levő településtől haladva a minél nagyobb dombos, hegyes település felé.

Ezt csak az boríthatja fel, ha valaki valamelyiket jobban ismeri.

Nem hiszem, hogy valaki gyakorolni pl. Debrecenből csak ezért Mórra vagy Sárbogárdra fogja vitetni magát.

2011. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ekkora az önbizalma, akkor egy bevásárlóközpont parkolóját javaslom éjjel ...
2011. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bárhol gyakorolhat. Már nem azért, de elvileg azért kapta meg a jogsit, mert erre képes. Menjen el oda, ami a legközelebb van, elvileg menni fog neki!
2011. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kiváncsi volt hol milyen a forgalom.Én pl.márt vezetem Pesten.De Szegedre tuti nem mennék el ,mert nem is találnák el oda.pl.
2011. febr. 18. 10:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Szegeden tényleg bonyolultabb a közlekedés mint Pesten?Tupla sávos körforgalom ,amin keresztül megy a villamos.Gondolom Debrecenbe meg Miskolcon is ez van.Persze oda elis kellene találni.Aki járt ott könnyű annak.
2011. febr. 18. 10:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Duplasavos korfogalom ugyan... a haromsavos, na az mar szep!! amibe nem is negy hanem valami hat het ut belecsatlakozik )))

A duplasavos itt fel se tunik annyi van belole... Szivtam is veluk rendesen eleinte a dugoban, mert a korforgalom halad, a kocsik meg az utakon araszolnak, es ha arra varsz hogy ne jojjon senki balrol, akkor az az egy szal hajad is megoszul amit nem dudalnak le addigra. Amint van egy autonyi hely, menni kell befele...


(ja, ez Toulouse)

2011. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a hortobágyon.
2011. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az utolsónak ...XD jóóvolt
2011. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
BP reggel 8 körül :) Teher alatt nő a pálma :)
2011. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szekszárd a legkönnyebb hely a nagyobb városok közül.
2011. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!