Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha egy autóban többen utaznak a kocsi hivatalos "kapacitásánál"?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos útszakaszt kell majd megtennem valamikor az éjszakai órákban. Megyek, felveszem az utasaimat, és már indulunk is vissza. Ha az odaúton nem találkozom rendőrökkel, lehetséges, hogy visszafelé már ott lesznek? Tudom nem szabályos a dolog, de máshogyan nem tudjuk megoldani, eggyel többen vannak, és mindenkit el kellene hoznom.
2011. febr. 4. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi tavaly nyáron 6an ültünk a kocsiban 5 helyett, megállítottak, szerencsére csak 3000-t kaptam, mert első büntetésem volt.
2011. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csinálta a Lágymányosi hídra szemben felhajtó gyerek is. Vigyázz, mert esetleg baleset lesz, duplán szívod meg.
2011. febr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hajtok a forgalommal szemben, a gyerekemért, és társaságáért megyek.
2011. febr. 5. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Meggondolandó, de nem is annyira a rendőrök miatt.

Ha többen vagytok, a plusz embernek nem marad bizt. őv. Ez valszeg a hátul ülőkkel fog előfordulni, mert elől ígyis úgyis csak 2en fértek el. Szóval valaki hátul őv nélkül fog utazni.


Ha ne adj isten baleset van, és a be nem kötött elszabadul, akkor ahogy a teste mozog a levegőben, csapkod össze-vissza, akkor megölheti a hátul és esetleg még az elöl utazókat is...


Mekkora távolságról lenne szó? Ha 20km alatti, akokr én kétszer fordulnék, és egy fordulóval eggyel kevesebb gyereket hoznék, így senki sem maradna egyedül. Este nem lehet annyira sürgős, hogy az időn múljon.

2011. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vok.

Meg is találtam az erre vonatkozó fejezetet a "bibliában":

http://www.youtube.com/watch?v=AbTxhUNKeZg

Nézd meg és dönts!

2011. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!