Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen volt nektek az első...

Milyen volt nektek az első forgalmi vezetés?

Figyelt kérdés
Tudtatok már mindent?Pl.:táblák,elsőbbségadás mikor.
2010. dec. 7. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A tutiba még nem nagyon vittek bele, igazából nem volt benne nehézség. Mondjuk ez még akkor volt amikor a rutin vizsgám sem volt meg, eléggé az elején.
2010. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anno a rutin vizsga után emlékszem, nagyon be voltam sz*rva, hogy milyen lesz forgalomban vezetni. De megnyugtatlak, egyáltalán nem volt vészes. Én is hamar rájöttem, hogy megvan a rutin vizsga, az autót tudom kezelni. Forgalomban már nem az autó vezetését tanulod, hanem a forgalmi szituációkat, ahogy te is írtad a kresz betartását stb. Szóval csak nyugi, nem olyan para az, mint ahogy tűnik :)
2010. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Forgalomba eleve csak akkor mehetsz, ha már az összes táblát meg elsőbbséget, illetve az egyéb szabályokat tudod. Ha ezeket nem tudod, akkor a kresz vizsgán úgyis meghúznak jó eséllyel, addig meg nem mehetsz még rutinra sem, amíg az nincs meg. Vannak oktatók, akik egyből visznek forgalomba, már a rutinvizsga előtt, de a szabályokat, elsőbbséget már akkor is tudnod kell, akár minden más elméleti dolgot.

Szerintem mondjuk hülyeség, ha rutin előtt kivisznek forgalomba, van olyan ismerősöm, akinek nagyon rossz élmény volt a bénázás meg az autósok dudálása, rutin után azért már tud alapszinten közlekedni az ember - szerencsére az én oktatóm csak rutin után vitt ki. Egyébként én nagyon élveztem végig a forgalomban vezetést, tök nagy élmény mikor meg tudsz oldani egy közlekedési szituációt.

De nagyon remélem, hogy a kérdésed abból adódik, hogy még nem kezdtél el tanulni a jogsihoz, mert ha már forgalmi vezetés előtt állsz, akkor komoly gond, ha a legkisebb kétséged is felmerül az elsőbbség vagy a táblák kapcsán...

2010. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

„Szerintem mondjuk hülyeség, ha rutin előtt kivisznek forgalomba, van olyan ismerősöm, akinek nagyon rossz élmény volt a bénázás meg az autósok dudálása”


A dudálósok valószínűleg diszlexiásak, mert a kék alapon fehér T betű nem dísznek van a tanulókocsikon...

2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ekkor már minden táblát kell ismerned, s figyelni hogy épp melyik mellett mész el .


Első forgalmin mi vidékre mentünk, autóútra(110 kmph megengedett), s sokkal jobb volt, mint tötymörögni a rutinpályán.

2010. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem úgy fogsz megtanulni vezetni, hogy 110el mész végig egy egyenes úton.
2010. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sebességet is szokni kell, s városon kívül is van vizsgaútvonal tudtommal.
2010. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!