Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kaptatok már büntetés mióta...

Kaptatok már büntetés mióta szigorítottak?

Figyelt kérdés

Ma jött meg egy 30.000,- Ftos csekk, mert októberben 50 helyett 68-al mentünk.

De miért csak most jön meg? A levelet pedig dec 5-én keltezték...

Sokan jártak már így?


2009. jan. 12. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy 3 hónap alatt kötelesek kiküldeni.
2009. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magam még nem, de anyám főnöke 50 helyett 80-nal ment novemberben, és 150 000 forintos bírságot kapott. Valószínűleg a lassúság a hivatali gépezet kattogásából adódott. Ha határidő volt a befizetésre, a postai átvételi elismervénnyel tudod igazolni, hogy későn kaptad meg, és kérhetsz halasztást.
2009. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
épp a héten kaptam meg én is a csekket. hogy nov. 1.-én nem is a mi városunkban 50 helyett 64-gyel mentem. elő kellett kotornom a naptárat, hogy megnézzem nov. 1.-én voltam e arra......hát nem rémlik. de 5000ért fellebezhetek. felháborodtam.
2009. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi jártunk az adott helyen, de nekem is naptár kellett hozzá:-)

Köszönöm, várom a további véleményeket, tapasztalatokat.

2009. jan. 12. 14:49
 5/5 anonim válasza:

Az én faterom most kapott egy 40000 Ft-s csekket mert 20 évvel ezelőtt amikor katona volt állítólag nem adta le a ruháit meg az evőeszközöket XD

de leadta azt mondta nekem

megyünk bíróságra :D

2009. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!