Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mondják, hogy ne vezesse...

Miért mondják, hogy ne vezessek, mert az nehéz?

Figyelt kérdés
Kicsit dilinyósan fogalmaztam meg a kérdésem. :o) 33 vagyok. Bp-en élünk. Szeretnék vezetni, mert nem szeretem, hogy függő vagyok, hogy ha nagy pakkal kell menni a gyerkőccel valahova, akkor pld megkérek vkit, hogy vigyen el. Szeretnék önálló lenni, ezért gondoltam,hogy jó lenne, ha vezetnék. Van egy 10 éves autónk, azzal mehetnék is. Van 8 éve jogsim, de nemigazán vezettem. Miért mondják páran, hogy ne tegyem? Öreg vagyok, hogy megtanuljak?
2009. jan. 11. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy öreg hozzá, nem ezért akarnak lebeszélni, hanem az miatt, hogy a városban a közlekedés most már kész rémálom, és ettől akarnak megvédeni. De ha te kedvet érzel hozzá, akkor rajta, csak óvatosan, sok gyakorlással!
2009. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy olyanok mondják, akiknek úgymond savanyú a szőlő?

azaz irigyek kissé? lehet, hogy nekik nincs lehetőségük vezetni, mert nincs jogsi vagy kocsi, és így kénytelenek magukat kiszolgáltatni a mások általi fuvarozás vagy a tömegközlekedés szeszélyeinek?

2009. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha minimálisat vezettél 8 év alatt, érdemes lenne oktatótól pár órát venni, hogy újra egy kis rutint szerezz.

De még az sem mindenképp fontos, először próbálj úgy, hogy nagyon jól megtervezed, merre mész, és inkább kisforgalmú, és olyan környékre menj, amit nagyon jól ismersz.

2009. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

VEzess csak nyugodtan. Valóban csak rossz májúságból mondják, miért ne vezethetnél. És légy szabad, majd meglátod sokkal jobb lesz, ha nem függsz senkitől. Mindnt meg tudsz oldani magadnak! Kezd csak el!!!

2009. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó előtti válaszoló is írja, vegyél néhány órát oktatótól. Hisz, ha évek óta nem vezettél azóta sok minden változott. A forgalom egyre bolondabb és kiszámíthatatlanabb. Igenis vágj bele, a vezetést nem lehet elfelejteni, csak némi rutint kell hozzá szerezni. Ha magadba gyakorolsz eleinte hétvégén délután tedd, akkor nincs akkora forgalom. De kb. 5-10 óra egy oktatótól és minden rendben lesz.
2009. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyakorolj néhány órát, mint azt fentebb is írták!

"Hivatásos" oktatótól (szerintem) nem muszáj órát venni. Azt írtad, hogy van autótok amit biztos, hogy valamelyik családtag vezet. Anyagilag jobban jársz ha megkéred őt, hogy gyakoroljon veled.

2009. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Kicsit dilinyósan fogalmaztam meg a kérdésem. :o)"


A gépjárművezetés veszélyes üzem, dilinyósoknak különösen veszélyes.

2010. jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:o)))))))))))))))))))))))
2010. jún. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!