Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik olyan BMW, Audi...

Létezik olyan BMW, Audi tulajdonos aki nem hajt gyorsan?

Figyelt kérdés

Szoktam menni mostanában vidéken lakott területen kívül és szinte az összes olyan autó megelőz amiben azért van erő, pl Audi, BMW, Passat és az összes erősebb dízel auto. 90-100 körül szoktam menni, ennél lassabban csak akkor ha 80-al előttem mennek mert az 1.4essel nem egyszerű belekezdeni egy előzésbe.

Viszont szinte senki nem megy előttem, csak a buszok, traktorok meg a kis autok mint Pl punto, swift.

Létezik olyan aki erősebb autóval jár de csak 80-90 körül megy, főleg ha szar az út?


ma 15:19
 1/2 BeefEater ***** válasza:

BMW-m van és betartom a sebességkorlátozást (és lassabban megyek annál, ha a körülmények vagy az útviszonyok megkívánják). De mi a kérdés?

(Még mielőtt valaki megkérdezné: kanyarodáskor indexelek és a gyalogosnak is megadom az elsőbbséget a zebránál.)

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na és ha megelőz akkor mivan???

Miért kell neked azzal foglalkozni hogy más hogyan jár, arra figyelj hogy te normálisan menj.

ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!