Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A vasúttársaság miért akarja...

A vasúttársaság miért akarja kivonni magát?

Figyelt kérdés
Túl közel álltam meg egy andráskereszttel biztosított átjáróban, az arra járó BZ pedig leszakította a teherkocsim elejét. Személyi sérülés nem nincs. Én ellenem indult eljárás. Ez így nem fer. Fényjelzo és sorompó együtt minosul átkelonek. A sok rohadt fékezésképtelen csehszlovák rozsdatalicskák járják a síneket. Ok, én is hibáztam, de Ok is. Azután meg majd kibújnak a felosseg alól. Holnap feljelentem a rendorseget, és a MÁVot

júl. 19. 17:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, teljes csapórudat mindkét oldalra, kézi működtetéssel. Meg jelzőőrt, tankcsapdát, építhettek volna felüljárót, alagutat stb. Látod, milyen sok hibát követtek el egyszerre. De azért csak gondold meg, fontos neked vezetni?
júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!